Wpis z mikrobloga

  • 1661
Miraski, jestem nad Bałtykiem, #swinoujscie. Przed wyjazdem uznałem ze biorę tylko gotówkę i po każdej transakcji biorę paragon żeby sprawdzać ile i na co wydałem danego dnia i pilnować budżetu.

Chcielibyście poznać koszty życia przez tydzień (od niedzieli do niedzieli) włącznie z paliwem? Dokumentacja paragonów co wieczór dnia następnego ;)

Jak na razie z dzisiaj - paliwo, mcd na trasie, zakupy na pierwsze dni, Chill na plazy, zakupy na zachod slonca ;)

#polska #morze #wakacjewpolsce
  • 50
  • Odpowiedz
@rovi: od siebie polecam ci restauracje promenada. Dałem 40zl za duża rybę, porcje frytek, i bukiet surówek. Jedzenie 9/10 :) dalej od promenady idąc "promenada) w lewo masz polewane lody. 10zl kosztują niebo w gębie!
  • Odpowiedz
  • 1
Żyje tu, i nie jest najtaniej że względu na bliskość do granicy (ceny dla Niemców), jednak i tak wciąż taniej niż w Międzyzdrojach jeżeli chodzi o porównanie cen promenadowych atrakcji
  • Odpowiedz
  • 0
@drusilla mi się zdecydowanie lepiej żyło w Świno niż w Międzyzdrojach. Mimo tych cen pod Niemca. Nawet jak zacząłem pracę w interferie. To bida była, ale stabilna :D noo wiadomo potem trafiłem do pracy w Ahlbeck to już było spokojnie
  • Odpowiedz