Wpis z mikrobloga

Mirki, u siebie pod blokiem mam bardzo wąskie miejsca, przez co sąsiedzi często walą drzwiami o auto obok... Nie ma innej możliwości parkowania. Co z tym zrobić najlepiej?
-folia ochronna na boki auta (wyjdzie pewnie dobre kilka tys)
-AC (obecnie nie mam, auto wartości 40k, ale i tak w AC jest udział własny w szkodzie)
-wideorejestrator z trybem parkingowym na boki samochodu (to trochę bez sensu, musiałbym zawsze patrzeć czy coś nowego się nie pojawiło na aucie i potem od razu przeglądać nagrania)
-nie przejmować się, żyć dalej, niech walą
Może jakieś inne pomysły?
#samochody #motoryzacja #carboners #mechanikasamochodowa #mechanika
Pobierz DreqX - Mirki, u siebie pod blokiem mam bardzo wąskie miejsca, przez co sąsiedzi częs...
źródło: comment_1656272209w7ZcLY70kVoodKU8rR2eQJ.jpg
  • 23
@DreqX: kup dwa małolitrażowe graty, postaw je tak, żeby między nimi mieścił się twój samochód na styk (ze złożonymi lusterkami) i naucz się wysiadać przez bagażnik. W ten sposób będziesz miał prywatne miejsce parkingowe w cenie dwóch ubezpieczeń OC rocznie. A miejsca nikt ci nie zajmie kiedy wyjedziesz bo dla każdego będzie za wąskie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@DreqX: z tym samochodem już nic nie zrobisz ale zanim kupisz kolejne auto kup gruza za kilkaset złotych. Pojeździj dwa miechy parkując gdzie się da i #!$%@? każdy możliwy samochód obok. Może się nauczą
@DreqX weź kredyt i kup dom.

Takie życie pod blokiem, ja mieszkając pod blokiem po jakimś czasie się przestałem na to #!$%@? i to samo tobie polecam, nic z tym nie zrobisz
@DreqX: Pytasz normalnie, a od Polaków jak zwykle rady z dupy w stylu przywyknij, że jest #!$%@? i każdy ma w dupie twoją własność.

Ta mentalność mnie dobija, "nie szanujmy rzeczy innych, nie szanujmy rzeczy ogólnodostępnych, nie szanujmy innych i żyjmy jak w chlewie" - wtedy Polak będzie zadowolony, bo ktoś będzie miał tak samo jak reszta, równie źle.

A odpowiadając na twoje pytanie - jedyne co możesz zrobić tak naprawdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LegoBatmanRules:

Pytasz normalnie, a od Polaków jak zwykle rady z dupy w stylu przywyknij, że jest #!$%@? i każdy ma w dupie twoją własność.


W którym jeszcze kraju samochody traktuje się jak obiekt kultu?