Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 32
468 951 + 41 + 37 + 20 + 18 + 3 + 20 + 16 + 17 + 5 + 17 + 45 + 14 + 63 + 17 + 4 + 4 + 15 = 469 307

Zrzut z dwóch tygodni, sesja sesja i po sesji, większość to jakieś dojazdy.

Nie rozumiem ludzi. Wyprzedzi człowiek gościa na MTB, bo jedzie dobre kilka kilometrów mniej, a ten przyspieszy i złapie koło ()

@Wyrewolwerowanyrewolwer pan z żółtego dostawczaka już jest poszukiwany przez SM ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdyby ktoś chciał zgłaszać cokolwiek na SM w Sopocie, to uprzejmiej informuję, że wzywają do spisania zeznań każdego domyślnie, nie czekają aż się delikwent odwoła, takie małe zniechęcenie niestety ale przynajmniej zbierają kilka rzeczy na raz. No i ta DDRka wzdłuż Armii Krajowej to ich ulubione miejsce.

Nowy łańcuch wpadł, bo fabryczny KMC Z oczywiście z plasteliny i po 3k przymiar wpadł na 0,75. Ale chyba kaseta z microshifta też jest z plasteliny, bo łańcuch skacze jak się tylko zapoda mocniej nogą (°°

Tyle, pozdrawiam, miłej niedzielki

W tygodniu: 194 km
W miesiącu: 888 km
W roku: 3171 km

Total explorer tiles: 552
Max cluster size: 243
Max square size: 12

#rowerowyrownik #ruszgdansk #rower #wykoptribanclub #rowerowetrojmiasto #kwadraty

Skrypt | Statystyki
  • 2
pan z żółtego dostawczaka już jest poszukiwany przez SM ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nie_znany: A to całkiem przypadkiem ja im wysłałem zdjęcie z pana twarzą doskonale widoczną i jak pan obsługiwał podnośnik, więc będzie cięzko się wykręcić że on tam tylko przypadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

, takie małe zniechęcenie niestety ale przynajmniej zbierają kilka rzeczy na raz

A nie no, ja to
@Wyrewolwerowanyrewolwer: o, no jak z twarzą to elegancko

A nie no, ja to bardzo chętnie

Niby tak, z drugiej strony ja mam na ten ich komisariat 18km, otwarty tylko do 15:30 chyba. A Gdańska SM czasem tylko o coś dopyta mailowo, a wzywa tylko jak się sprawa komplikuje, więc troszkę wygodniejszy proces jednak.