Wpis z mikrobloga

@Trollwykopowy: ja tego nadal nie rozumiem. Z mojej perspektywy on sam się skończył przez swoje działania. Jakieś donejty miały aż taki wpływ na jego upadek?


@KnurJajcaty: on sie troche sam skonczyl ale mi sie wydaje ze XI poki co mowili ze oni nic do tego nie przylozyli, nawet xayoo mowil ze mu pomógł, po prostu sie wypierali i klamali
@Trollwykopowy: XN się wybił po za Polski Twitch więc nawet pieski XI mogły mu #!$%@? zrobić. Jedynie w Polsce zniszczyć komunity, ale XN sobie #!$%@?ł że nawet zagraniczni widzowie czy streamerzy go olali, przez niektóre akcje i złamane obietnice tym bardziej te na które widzowie wpłacali. Ale tak zachowanie XI pokazało że grupki tzw Ekipy to rak polskiego internetu bo chcą zagarnąć wszystko dla siebie i nikt nie może się wybić
@siodemkaxx: nie trudno, kiedyś robił naprawdę fajny kontencik, można była się pośmiać i zabić trochę czasu. Teraz te potężne ego, które miał wcześniej #!$%@?ło jeszcze bardziej i stał się stypiarzem i ludzkim śmieciem z wrażliwym ego. No, ale że wcześniej coś tam tworzył, to dalej ma swoją armię dzieciaków z iq wiadra, więc będzie go beton twitchowski bronił do upadłego.