Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu miałem takie powalone hobby że urabiałem kobiety na konta fejkowych czadów. Robiłem to na tinderze, czatach, kilka na fb. Chore? Jak najbardziej ale co się dowiedziałem o ludziach to moje.

Ogółem to chciałem z tych doświadczeń zrobić dłuższy wpis ale mi się skasował przypadkiem xD i mi się już nie chce i powiem tylko że jakbyście byli czadami to moglibyście obracać znudzone mężatki w związkach z normikami jak fabryka 24/7 przez cały rok. Stawianie kloca było trudniejsze niż wyciąganie danych, fejsów, numerów, zdjęć na życzenie od takich. Je to dosłownie kręciło że mogą zdradzać beciaka za jego plecami.

Jeszcze dodam że podejrzewam że używając samca wysokiej klasy genetycznej (dobrze dodatkowo jakby miał niski głos), można prawdopodobnie golić babcie metodami "na wnuczka" i magiczne garnki itd na tysiące złotych. Kobiety są psychicznie bezbronne wobec oszustw jeśli używa się czada jako haczyka i może też między innymi dlatego przegryw na fejk koncie wzbudza podświadomie w normikach taką złość.

#hobby
#przegryw #niebieskiepaski #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #oszukujo #zwiazki #seks #psychologia
  • 21
moglibyście obracać znudzone mężatki w związkach z normikami jak fabryka 24/7 przez cały rok. Stawianie kloca było trudniejsze niż wyciąganie danych, fejsów, numerów, zdjęć na życzenie od takich. Je to dosłownie kręciło że mogą zdradzać beciaka za jego plecami.


@olaf_wolominski:

Kwi kwi, brakuje mi przestrzeni, potrzebuje czasu dla siebie, razem ale osobno XD
@olaf_wolominski:

Ogółem to chciałem z tych doświadczeń zrobić dłuższy wpis ale mi się skasował przypadkiem xD i mi się już nie chce i powiem tylko że jakbyście byli czadami to moglibyście obracać znudzone mężatki w związkach z normikami jak fabryka 24/7 przez cały rok. Stawianie kloca było trudniejsze niż wyciąganie danych, fejsów, numerów, zdjęć na życzenie od takich. Je to dosłownie kręciło że mogą zdradzać beciaka za jego plecami.


no raczej
@olaf_wolominski: Mogę to potwierdzić.

Sam swego czasu bardzo obracałem się wśród kobiet po 30tce i rozmawiałem sobie o pierdołach z nimi.

Każdą z nich pytałem jak im się obecnie wiedzie, czy są szczęśliwe i czy wolałyby być tu gdzie są teraz czy dalej w związku przed ślubem.

Odpowiedź każdej z nich była taka sama - najlepiej było przed ślubem.
Dlaczego?
Bo facet (obecny mąż) starał się, zabiegał, był romans, te emocje,
Jeszcze dodam że podejrzewam że używając samca wysokiej klasy genetycznej (dobrze dodatkowo jakby miał niski głos), można prawdopodobnie golić babcie metodami "na wnuczka" i magiczne garnki itd na tysiące złotych. Kobiety są psychicznie bezbronne wobec oszustw jeśli używa się czada jako haczyka i może też między innymi dlatego przegryw na fejk koncie wzbudza podświadomie w normikach taką złość.


@olaf_wolominski: nie czytałeś mojego wpisu to masz

UWIERZYŁA #p0lka , ŻE JEST AMERYKAŃSKIM
@olaf_wolominski: kobieta to można rzec drapieżnik.. one działają bardziej długo terminowo, bo chodzi o to aby kogoś psychicznie zdobyć uniezależnić od siebie, ala sekta.

Więc to nie chodzi o to że bezbronne na oszustwa od chadów, bo tak po prostu działają. I najpierw po prostu Cię mimikuje, chłonie twoje poglądy, to co lubisz czego nie, jest pokorna, stara się, zabiega do rany przyłóż, super rozmowy, seks, świetne rozwiązywanie konfliktów, komunikacja itd,