Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu miałem takie powalone hobby że urabiałem kobiety na konta fejkowych czadów. Robiłem to na tinderze, czatach, kilka na fb. Chore? Jak najbardziej ale co się dowiedziałem o ludziach to moje.

Ogółem to chciałem z tych doświadczeń zrobić dłuższy wpis ale mi się skasował przypadkiem xD i mi się już nie chce i powiem tylko że jakbyście byli czadami to moglibyście obracać znudzone mężatki w związkach z normikami jak fabryka 24/7 przez cały rok. Stawianie kloca było trudniejsze niż wyciąganie danych, fejsów, numerów, zdjęć na życzenie od takich. Je to dosłownie kręciło że mogą zdradzać beciaka za jego plecami.

Jeszcze dodam że podejrzewam że używając samca wysokiej klasy genetycznej (dobrze dodatkowo jakby miał niski głos), można prawdopodobnie golić babcie metodami "na wnuczka" i magiczne garnki itd na tysiące złotych. Kobiety są psychicznie bezbronne wobec oszustw jeśli używa się czada jako haczyka i może też między innymi dlatego przegryw na fejk koncie wzbudza podświadomie w normikach taką złość.

#hobby
#przegryw #niebieskiepaski #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #oszukujo #zwiazki #seks #psychologia
  • 21
  • Odpowiedz
znudzone mężatki w związkach


@olaf_wolominski: natura tak to zaprojektowała, chłop za młodu ma potężne libido żeby spłodzić potomka, dziewczyna ma niższe libido żeby wybrać sobie jakiegoś chłopa i urodzić dzieci.
Ale sytuacja zmienia się koło 40lvl, chłopom spada wtedy libido, tatusiowe bmi, duży brzuch = dużo estrogenu.
A dziewczynom wtedy libido idzie do góry, jest to trochę nagroda od natury, dzieci już urodziłaś i wychowałaś teraz możesz się pobawić.
  • Odpowiedz