Wpis z mikrobloga

Wielki szacunek dla was białorycerze i simpozjanie żeście tę frejbiterkę od molestji, gwałtu i męki uchronili.

Tak trzymać, a za lat parę trzeba będzie im oddawać pokłony jak kitajskiemu cesarzowi, klęczkiem im z gościńca schodzić.

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #bekaztwitterowychjulek #pieklokobiet #damskiprzegryw #heheszki #spermiarzalert #spermochlip
o.....i - Wielki szacunek dla was białorycerze i simpozjanie żeście tę frejbiterkę od...

źródło: comment_16561637724Rg5ekn7vXofnWpiptDJ8Z.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olaf_wolominski: Pamiętam jak z 2 lata temu na wykopie był ten temat podniesiony, była fajna dyskusja, normiki jak zwykle odpływały daleko ze swoimi teoriami i wtedy też ukuty został termin "incela Schrödingera", bo różowe pisały o tym że jakieś tam incele manlety to nie są w ogóle straszni i żadna kobieta się ich nie boi, a zaraz potem dodano że taki incel jest najbardziej prawdopodobnym gwałcicielem czy jest skłonny coś
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: a bo ja wiem? ... Imho to nie powinna się sama szlajać o 2 w nocy jak się boi, ale zdarzyło mi się kilka razy, że wysiadam z nocnego za jakąś mniejszą ode mnie, młodszą i pewnie jeszcze nastoletnią. Jest druga w nocy i idę za nią, dookoła ciemno i nikogo. Skrzyżowanie... no nie, skręciła w tą samą ulice co ja mam i idę już drugą przecznicę za nią
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Ja z kolei mam szybki chód i lubię trollować wolniej chodzących ludzi, że ich śledzę. Wyprzedzam ich jak po pierwszym czy drugim obróceniu się za siebie trochę się uspokoją. Pewnie kiedyś dostanę bez ostrzeżenia gazem po oczach, ale póki co dobrze się bawię. ;)
  • Odpowiedz