Wpis z mikrobloga

Wielki szacunek dla was białorycerze i simpozjanie żeście tę frejbiterkę od molestji, gwałtu i męki uchronili.

Tak trzymać, a za lat parę trzeba będzie im oddawać pokłony jak kitajskiemu cesarzowi, klęczkiem im z gościńca schodzić.

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill #bekaztwitterowychjulek #pieklokobiet #damskiprzegryw #heheszki #spermiarzalert #spermochlip
Pobierz o.....i - Wielki szacunek dla was białorycerze i simpozjanie żeście tę frejbiterkę od...
źródło: comment_16561637724Rg5ekn7vXofnWpiptDJ8Z.jpg
  • 38
@olaf_wolominski: Pamiętam jak z 2 lata temu na wykopie był ten temat podniesiony, była fajna dyskusja, normiki jak zwykle odpływały daleko ze swoimi teoriami i wtedy też ukuty został termin "incela Schrödingera", bo różowe pisały o tym że jakieś tam incele manlety to nie są w ogóle straszni i żadna kobieta się ich nie boi, a zaraz potem dodano że taki incel jest najbardziej prawdopodobnym gwałcicielem czy jest skłonny coś zrobić,
@olaf_wolominski: a bo ja wiem? ... Imho to nie powinna się sama szlajać o 2 w nocy jak się boi, ale zdarzyło mi się kilka razy, że wysiadam z nocnego za jakąś mniejszą ode mnie, młodszą i pewnie jeszcze nastoletnią. Jest druga w nocy i idę za nią, dookoła ciemno i nikogo. Skrzyżowanie... no nie, skręciła w tą samą ulice co ja mam i idę już drugą przecznicę za nią krok