Wpis z mikrobloga

@micelangeloB że nie warto było brać kredytu na idiotyzmybw zamian za idiotyczne regulacje? To było wiadome od początku. Ale pis potrzebował kasy i vateusz zgodził się na każe zubożenie własnego narodu. A i tak się na tym przejechał.
  • Odpowiedz
@djtartini1: już sprawdziłem kto to jest (myślałem, że może jakaś dziennikarka) no i to minister z ramienia TD, tak więc zapewne miał być to post pochwalny. To jest trochę zabawne, a trochę tragiczne.
  • Odpowiedz
Ale pis potrzebował kasy i vateusz zgodził się na każe zubożenie własnego narodu. A i tak się na tym przejechał.


@Tytanowy_Lucjan: zawsze mnie ciekawiło na co on liczył, czy rzeczywiscie myślał że unia mu da tą kase? Czy po prostu wiedział że i tak ją przyblokują ale będzie o czym #!$%@?ć w TVP ze uuu zła unia XD
  • Odpowiedz
@Rekordnaklate110: Hotele itp na ścianie wschodniej dostały w dupę przez putina i łukaszenkę, którzy spowodowali zamknięcie granic i odstraszają turystów z zachodu - podpięli to pod KPO.

"Szkolenie z kompetencji" to tradycyjne przewalanie kasy na fundacje fundacyjki aby zarobił kto miał zarobić na rzeczach nieweryfikowalnych bądź których weryfikacja zawsze wypada pomyślnie, więc w zasadzie nie da się technicznie zakwestionować.

Dotacji dla "kultury" to tradycyjne sypnięcie wszystkim jandom, ostaszeskim, szturom i
  • Odpowiedz
czyli nie warto było go brać


@micelangeloB: no nie. Bo KPO masz w Euro, a u nas płacisz w PLN, więc i tak musimy wydrukować te złotówki. Lepiej byśmy wyszli na zwykłej emisji własnych obligacji
  • Odpowiedz
@Wink

@GratisLPG: To teraz napisz na jakich warunkach, żeby nie było, że przypadkiem wprowadzasz kogoś w błąd ^^


Nie jestem agencją publicznych informacji. Kto ma poszukać ten poszuka i poczyta.
  • Odpowiedz