Wpis z mikrobloga

Na zewnątrz upał, a u mnie chwilowo zrobiło się przyjemnie chłodno ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na warsztacie mam właśnie prawie ukończoną skrzynkę inspirowaną #lovecraft , ze zdobieniami w klimatach antarktycznych i z imitacją lodowej powłoki na wszystkich powierzchniach. Plus macki i oczy z nowym typem źrenicy - początkowo chciałam zrobić imitację źrenicy mątwy, ale potem zaczęłam kombinować i jakoś tak... no, wyszło to co widać.

Wygląda na to, że projekty zimowo-lodowcowe są idealne na tę porę roku. Jeszcze jakiś mroźny ambient lecący w tle, coby w pracowni nie było za cicho, i jakoś człowiek daje radę przetrwać bez klimatyzacji.

Skrzynka ma wymiary 15 x 9 x 6 cm, zdobienia: decoupage, w całości ręcznie rzeźbione i malowane detale, imitacja lodowej powłoki ze szklistej pasty strukturalnej, oczy ze szklanych kaboszonów.

Więcej moich szpargałów twórczych na #apaturiart - zapraszam do obserwowania! :)

#tworczoscwlasna #handmade #rekodzielo #diy #chwalesie #hobby
Pobierz
źródło: comment_1656147666FBqWH0OVS55kM8PEnPCBAb.jpg
  • 5
@szczesliwa_patelnia: Podstaw uczyłam się z randomowych tutoriali na yt, głównie anglojęzycznych (decoupage, polymer clay, mixed media), ale trudno mi polecić coś konkretnego, bo zwykle klikałam to, co akurat mi wyskoczyło w powiązanych XD Najwięcej nauczyłam się metodą prób i błędów, kombinując i łącząc techniki.