Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#januszebiznesu #motoryzacja Mirki ile płacicie za zdjęcie kół z auta i wyważenie kół? Mi w Poznaniu zawołali 25 za koło no to we mnie się cebula odezwała i mówię łe panie jak 50 dopiero płaciłem za to #!$%@? pojadę do rodziców na wioskę powiatową i tak wyważe. Tak zrobiłem ale nie uwzględniłem że oni mają cennik od rozmiaru i 18tka koło kosztuje 30 na sztuke a 17- 25 16-20 15-15 i wszystko poniżej 15tki po 15cie w pow 20tki 50 za dokładnie taka same usługę. Czyli masz większą felgę stać cię na więcej za usługę pozdrawiam xd
Pobierz matryja - #januszebiznesu #motoryzacja Mirki ile płacicie za zdjęcie kół z auta i wyw...
źródło: comment_1656146340M4PIf9WhgwQgt6Frr9hlWn.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rakujp: 4 lata temu płaciłem 50zł na przedmieściach Wawy. (1 typ na luzie obrobi w 1h 2 samochody to wychodziła im widać akceptowalna stawka). No ale chłopaki już się zwinęli z biznesem.
@matryja: w ASO nie mają maja cennika zależnego od rozmiaru kół ale doliczają przyklejone odważniki :)
większe koło zwykle trudniej wyważyć, jak felga prosta i opona normalna no to OK ale jak już trochę zużyte i lekko krzywe to albo lepić odważników albo kręcić oponą na feldze i zamiast 3 minut jest 15