Wpis z mikrobloga

@kocham_wykopka fajne doświadczenie zrobić to w miejscu względnie publicznym, jest bardziej emocjonalnie, gdy robi się to na tzw. przypale i ktoś może Ci nagle wbić np. do windy.
W Polsce tematy związane ze sferą intymności są rzeczą zaliczaną do sfery taboo. Stąd takie oburzenie i krytyczne podejście komentujących. Zresztą to wykop, przepełniony bandą inceli. Nie mniej jednak gdybyś nie ukrywała się pod anonimowym płaszczykiem tam śmiało byś o tym nie pisała :D
Tak sobie teraz przypomniałem, że mi w sumie raz #!$%@? pęto publicznie ale niestety na finiszu kapnąłem się, że rodzice kumpla siedzą na ławce vis-a-vis wejściem do klatki schodowej i jarają szluga. Z 10 lat temu to było a do dziś jak idę do nich do sklepu to jestem delikatnie zmieszany. xDDDD


@wlazlkoteknaplotek: Dodam jeszcze, że z tego komentarza ciężko wywnioskować kto mi #!$%@?ł pęto ale to nie był mój kumpel
@MagicznyKarolek: No pewnie ze jest fajne, bo próbuje się nowych rzeczy, przez co ten seks ma szanse się jakkolwiek rozwinąć i polepszyć.
Seks w Polsce jest tematem tabu tylko w określonych środowiskach w sumie, z wieloma znajomymi jestem w stanie rozmawiać na tematy związane z seksem bez zbędnego oburzenia. Rozmawianie o seksie jest dla mnie normalne po prostu.
A co do zachowywania dla siebie niektórych rzeczy, to ¯_(ツ)_/¯. Logiczne jest to