Wpis z mikrobloga

Typowe zaczerpnięcie / określenie od jakichś k@rwe PUA i innych guru uwodzenia

Wygląd ma zasasdniczy wpływ na to czy zdasz test atrakcyjności fizycznej i tyle.


@navaare: to nie jest kwestia PUA tylko praktyki w relacjach międzyludzkich. Jprdl, życie to nie ciągła orgia jak ci przegrywy wmawiają i nie wszystko sprowadza się do ocrnania czy facet jest Chadem XD

Jak nie masz słaby to nie będzie 2go wrażenia czyli testu gadki
  • Odpowiedz
czytałeś te swoje artykuły? Przecież one dalej mówią, że jest znacznie więcej facetów niż kobiet na tych portalach XD


@skitarii: takie masz wysokie IQ podobno, a nie zauważyłeś że w ogóle nie rozmawialiśmy tutaj o mężczyznach. Również ogromna część z nich posiada / posiadało konto na takich aplikacjach, ale ich profile bardzo różnią się od żeńskich.

Przetestuj aplikacje z obu perspektyw to zobaczysz jaka jest różnica. Ja to zrobiłem i wiem, jak bardzo różni się podejście, target i prezentacja swojej osoby w przypadku przeciętnej różowej i niebieskiego. Algorytm aplikacji na początku podrzuca najbardziej lajkowane profile. Dla mężczyzny podrzuci szare myszki z fajnymi opisami i nieodklejone, z miłym usposobieniem. Dla k0biet podrzuci wydziaranych czadów nastawionych na
  • Odpowiedz