Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 201
Mirki co ja #!$%@?łem to ja nie
Miałem pociąg do Szczecina o 15:37
To wsiadłem na rondo śródka o 14:50 w tramwaj na dworzec. Oczywiście tego dnia tramwaje postanowiły zrobić wypadek co skutkowało że na dworzec dojechałem o 15:40. Pobiegłem na peron 4 bo może akurat ma pociąg opóznienie.
Przyjechał na czas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Poszedłem do kasy kupić bilet na pociąg o 17. W kasie mi pani mówi że mój pociąg o 15:36 ma 20minut opóźnienia i jak pobiegnie na peron 5 to zdążę.

Bieglem na peron i faktycznie stoi jakiś pociąg. To wsiadłem. Okazało się że on jedzie do Wrocławia.

Pani w okienku naprowadziła mnie na pociąg w drugą stronę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Teraz zamiast być w domu o 18:30 to będę o 21.
Wyślijcie zdjęcia kotków w ramach pocieszenia bo nie wytrzymie

#poznan #mpk #pkp #intercity
  • 38
@Dej_mi: Opowiem wam moja historie :) Kilkanascie lat temu wracalem do rodzinnego miasta pociagiem z przesiadka w Olsztynie. Przesiadka zgodnie z zakupionym biletem miala byc o 17:00. Okazalo sie, ze ten pociag o 17:00 do miejsca docelowego nie jezdzi już od poł roku. Babka w kasie w Gdansku sprzedala mi bilet na nieistniejacy pociag :) Ostatni PKS do mojej wiochy odjezdzal o 16:55, oczywiscie nikt nie pomyslal ze moze by jakos
@Dej_mi: pamietam jak kiedyś w Poznaniu z tego samego peronu o tej samej godzinie (w odstępie max 5 min), tylko z dwóch różnych torów odjeżdżały 2 pociągi do Gdyni - jeden przez Bydgoszcz, Tczew, Gdańsk (ok 4 godziny), a drugi przez Piłę, Białogard, Koszalin, Słupsk (ok. 9 godzin, a na Gdyni kończył bieg i do Gdańska wcale nie docierał). Zgadnij do którego wsiadłam, jadąc do Gdańska ( ͡° ͜ʖ
@ZlyPanRoman: Jutro spróbuje znowu dojechać. Mam nadzieje że tym razem tramwaje przyjadą na czas xd

@Uzytkownikportaluwypokpeel: @Wygryw_z_wyboru: Lubie pociągi, nie jeżdżę nimi codziennie do pracy więc jeszcze mi nie zbrzydły. Lubie że mogę sobie w komfortowych warunkach usiąść z komputerem i programować w spokoju. W samochodzie jako pasażer za bardzo trzęsie xd

@pieknamarion: Od dwóch lat kupuje tylko online bilety więc nie wiem czy pani na kasie była