Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy przeprowadzka do innego miasta jest dobrym pomysłem, aby nie wpaść kolejny raz na byłego?
#zwiazki #rozowypasek #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b48eebb92dd1966829a5c7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: z punktu widzenia szansy na spotkanie byłego to jest dobrym pomysłem, ponieważ jeśli on nie pojawia się w tym innym mieście to go tam nie spotkasz.
Z wszystkich innych punktów widzenia (będziesz dojeżdżać do pracy/szkoły? szukasz nowej, sytuacja finansowa/mieszkaniowa itd) to nie mam pojęcia ponieważ nie znam Twojej sytuacji.
@AnonimoweMirkoWyznania: przeprowadzka powinna być związana z rozwojem lub lepszymi perspektywami. Przeprowadzka tylko z przywołanego powodu to słaby pomysł. Jesteś już chyba duża i nie powinnaś się bać interakcji z kimś z przeszłości. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba że Ci groził czy coś, wtedy od razu idź na policję.
PK: Jeśli nie jest jakimś stalkerem czy innym świrem to bym to olał. Wpadniesz, to wpadniesz, nie zje cię.

Jeśli jednak jest z nim coś nie tak, to już gorsza sprawa. Z jednej strony dobrze by było jakoś od niego uciec, z drugiej - jeśli będzie chciał to i tak cię znajdzie.
---

Zaakceptował: karmelkowa