Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem

Po powrocie z pracy (pracuje fizycznie, jeżdżąc po różnych miejscowościach i wykonując montaże) zjadłem obiad z moim #rozowypasek i wzięło nas na #seks . Gdy ona zaczęła zadowalać mnie oralnie, nagle przestała i wywiązała sie afera. Stwierdziła, że mój k***s smakuje gumką truskawkową, i że na pewno byłem na jakiejś dziwce. Poklocilismy sie o to, i ona sie spakowała, i pojechała do rodziców przekonana śmiertelnie, że korzystałem z takich usług. Jak myślicie, skąd mógł wziąć sie słodki smak na moim penisie? Dodam, że nie zdążyłem sie wykąpać po powrocie z pracy, a pracuje fizycznie na słońcu. Dodam też, że robiłem ostatni montaż koło jeziora i wskoczylem sie wykąpać i schłodzić - jeśli to może być jakaś poszlaką.


Strasznie źle sie czuje z tym, że mnie o to oskarżyła i, że jest wręcz tego pewna. Ja nic kompletnie nie zrobiłem, i nie mam pojęcia jak mam jej to udowodnić. Strasznie sie poklocilismy i nerwy mi puściły, bo to dla mnie abstrakcyjna sytuacja. Zostałem oceniony i zrobiła ze mnie najgorszego frajera - A ja nic kompletnie nie zrobiłem. Do tego ta jej pewność, że taka sytuacja miała miejsce mnie dobija.

Nawet jeśli to miałby być koniec związku, czego bardzo nie chce bo ja szczerze kocham - to jednak najbardziej nie mogę przeżyć tego, że miałaby odejść z taką myślą o mnie, przekonana, że coś takiego miało miejsce skoro nie miało.

Jestem strasznie zmieszany, bo nawet nie wiem jak miałbym sie wytłumaczyć z czegoś czego nie zrobiłem.

Wiem, że to trochę nienormalna sytuacja ale ona ma ciężki charakter i ciężko jej zaufać mojej osobie. Ogólnie jest dość mocno zazdrosna.

#anonimowemirkowyznania #rozowypasek #rozowepaski #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b38a4e870c402260f7746b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 19