@yupitr: Coli może nie, ale taką pitcę jadłem kiedyś i no muszę powiedzieć, że... Nie była 1/10. Stare dobre studenckie czasy i życie za 10zł/tydzień ( ͡°͜ʖ͡°)
@niochland: Eh ta Cola Original z kilkanaście lat temu była całkiem spoko. Smakowała trochę jak Hoop Cola, ale później poszła w kierunku tanich bieda-coli i smakuje jak woda z pokrzyw ( ͡°ʖ̯͡°)
To jak spać na pieniądzach i mówić, że no w sumie dzisiaj to skromnie pizza familijna za 5,99 i Cola Original, bo bieda w domu
#pgg #bekazpisu #wegiel
źródło: comment_1656012421NUHCAFM5obKsEd1L7hlTiH.jpg
Pobierz@yupitr: Coli może nie, ale taką pitcę jadłem kiedyś i no muszę powiedzieć, że... Nie była 1/10.
Stare dobre studenckie czasy i życie za 10zł/tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niochland: inflacja panie, teraz powyżej dychy bez promki xD
@apaczessi: woda z pokrzyw jest pyszna
@surdelos: Nawet po polsku pisać nie potrafisz więc nic dziwnego, że głosisz takie "mądrości". Wy pisowcy jesteście najgłupszym gatunkiem na ziemi.