Wpis z mikrobloga

Pora na kolejny dzień z #gusto w ramach tagu #10dnizgusto

Dziś na tapet biorę żelki pierniczki gwiazdki - smak który rok temu całkowicie mi nie podszedł, a tym razem... jest zmiana. Na pewno mniej mączne, na pewno smak bardziej intensywny i zamówiłem je tylko skuli różowej której poprzedni smak pasował.
No i... DUŻA ZMIANA. Naprawdę dobre, smak nie za mocny, idealnie twarde (albo miękkie, jak kto woli).

Według różowej 10/10 "jakbym jadła pierniki, fajnie przyprawione jak nie żelki", ja oceniać nie będę, ale zachęcam do spróbowania.

Warto też zauważyć że z popularnych marek żelek nie ma nikt piernikowych.

Dzień z Gusto 2/10 #10dnizgusto #jedzenie #zelki #dieta #jedzzwykopem
Pobierz Lapidarny - Pora na kolejny dzień z #gusto w ramach tagu #10dnizgusto

Dziś na tape...
źródło: comment_1656010824fk05JEKWpuAKWThAWK4esM.jpg
  • 23
robisz 10 dni oceniania zelek i nie dajesz nawet swojej oceny tylko dziewczyny xD


@I_love_coke: nie mam tu nic na swoją obronę - ciężko mi ocenić teraz, myślę że w ostatnim dniu podsumuje wszystkie których spróbowałem i które według mnie najlepsze
kupiłem 5kg żelków których nie próbowałem smakowały niczym mąką


@Sonia_Zwierzynska: no to tak było z rok temu albo dalej, faktycznie były całe białe i z mąką, aktualnie żadne z tych które zamówiłem nie są w mące - w smaku zobaczymy jutro jakieś kolejne
@ecco co miałem dawać znac, zamówiłem 5 różnych kilo otworzyłem jedne (jajka) ochydne nie takie jak te jajka co kiedyś jadłem innej firmy. Dużo mąki, bez smaku, ciągnące się. Potem wziąłem otworzyłem druga paczkę (nie pamiętam już co)
2kg do dzisiaj leżą nie otwarte. Stwierdziłem że jak ona kilo były nie dobre z roNych to znaczy że taka specyfika firmy.
@ecco do tego nie wiedziałem czy żelki się zwraca, w sensie wiesz o co chodzi to jedzenie. A ja nie miałem sily ani chęci wysyłać 5kg zelkow z powrotem przez depresje(bo otwartych paczek pewnie i tak bym nie wysłał). Szkoda bo lubię żelki i pokładałem nadzieję.
@popik3: bardziej to była odpowiedź na pytanie PO CO - z drugiej strony mógłbym odpowiedzieć po prostu "bo mogą". Pierniki lubię ale żelki bardziej a połączenie żelek i pierników jest spoko xD

To tak jakbyś zapytała po co ktoś je delicje jakby mógł zjeść galaretkę i biszkopt

tak jakbyś pił wodę z cukrem o smaku wódki zamiast wódki - bez sensu


@popik3: a wódka bezalkoholowa? ( ͡° ͜ʖ