Wpis z mikrobloga

@mizoginiusz997: Ja właśnie zawsze się zastanawiałem nad pracą fizyczną i wydawała mi się spoko w sumie. Co jest w sumie największą wadą takiej pracy?


@Blackinccan: To, że pracownik umysłowy nie jest w stanie pracować 8 godzin bez przerwy na najwyższych obrotach, musi mieć przerwy i wszyscy to rozumieją. Fizyczny ma 8 (a najlepiej 10 lub 12) godzin bez przerwy zasuwać, jak zrobi chwilę przerwy to natychmiast jest poganiany. Pracowałem kiedyś
@mizoginiusz997 największą wadą pracy fizycznej wcale nie jest to że trzeba robić fizycznie, tylko użeranie się z podludźmi współpracownikami jakich taka praca zwykle przyciąga. Ja lubiłem porobić na stolarni czy potem w ciesielce/budowlance ale pracowałem z dobrą ekipą gdzie każdy sobie śmieszkował i było o czym porozmawiać, inni nie mają tyle szczęścia i trafiają na różnych, "hehe młody było co w weekend", zapijaczonych Mietków i Sebków o IQ meduzy
@Blackinccan:
1. Prawie zawsze robisz na 3 zmiany -#!$%@? zegar i #!$%@? samopoczucie
2. Nikt cie nie szanuje, żaden dyrektor, żaden kierownik, żaden brygadzista a współpracownicy jeśli nadarzy się okazja wjebia ci kosę w plecy za 300 cebulionow brutto premii. Jesteś tania częścią zamienna do tego poganiana cały czas.
3. Duże stężenie patoli na stanowiskach, nie każdy jednak zdarza się dość często niestety.

Jako umysłowy masz czas na kawę, fejsa, i