Wpis z mikrobloga

Przy ul. Czystej 4 we Wrocławiu, w miejscu dawnej galerii handlowej, firma BPI Real Estate Poland zrealizuje projekt mieszkaniowo-usługowy. Plan zakłada powstanie 183 mieszkań i trzech lokali usługowych. To druga inwestycja belgijskiego dewelopera na Dolnym Śląsku. Szczegóły tutaj

#wroclaw #nieruchomosci #budownictwo #mieszkaniedeweloperskie
Pobierz Projekt_Inwestor - Przy ul. Czystej 4 we Wrocławiu, w miejscu dawnej galerii handlowe...
źródło: comment_1655984219dIFMG5Nf7HVyrNVimdkZM5.jpg
  • 16
Przy ul. Czystej 4 we Wrocławiu, w miejscu dawnej galerii handlowej, firma BPI Real Estate Poland zrealizuje projekt mieszkaniowo-usługowy. Plan zakłada powstanie 183 mieszkań i trzech lokali usługowych. To druga inwestycja belgijskiego dewelopera na Dolnym Śląsku.


@witam12: Czystej :) Poprawiliśmy.
@mutencath: pradzyńskiego to nie jest i nigdy nie było stare miasto, takowe masz wyłącznie w granicach fosy miejskiej. Pradzynskiego to przedmieście oławskie, natomiast stare miasto powinno zobowiązywać do jakieś zabudowy historycznej, a stawiają jakis blok ;/
@adifek: ej fakt xD ale z jakiegoś powodu nadal jest to adres w dzielnicy "Stare Miasto"
Wyglada na to, ze administracyjnie jest to nadal stare miasto, aczkolwiek nie leży na historycznym starym mieście. Nadal w tej lokalizacji uważam, ze ten blok to porażka i powinni zrobić coś bardziej ambitnego. To jest obszar turystyczny.
@Ogau: ja byłem, ale Ty raczej nie byłeś. W pobliżu Renoma, Park Staromiejski, Opera, Fosa. To jest jak najbardziej obszar turystyczny, nieturystyczny to jest Kozanów albo Jagodno.
@adifek: może Ty nie wiesz, bo się tym nie interesujesz, ale większość wycieczek po mieście (zwłaszcza tych nastawionych na architekturę) zalicza na trasie Renomę i okolice (Opera, Teatr Lalek). Teraz Renoma jest przebudowywana, żeby w środku wygladała jak przed wojną, to ilość turystów w okolicy się tylko zwiększy.
Możesz się zgadzać albo nie, ale jak najbardziej jest to obszar turystyczny w skali całego miasta.
@ziomus_71: ehh, jednak jak mam kogoś na czarno to lepiej nie odsłaniać postów. Tył renomy turystycznym miejscem, bo coś innego jest blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)