Wpis z mikrobloga

  • 5
@Jantar997 Ostatnio chciałem dogadać 4 wspólnoty, w tym moją, na wymianę wiaty śmietnikowej. Jest za mała, kosze stoją na zewnątrz, a śmieci naturalnie #!$%@?ą po całym podwórku. 3 wspólnoty odrzuciły, powody:
- za drogo
- nam to nie przeszkadza
- zaraz zniszczą i tak (wtf, śmietnik?)
  • Odpowiedz
@Cyslav: podejrzewam (choć nie bez wątpiwości), ze u niemca:
-wspólnota nie dostanie zgody na częściowy remont elewacji bez czekania na pozostałe "klatki"
-wspólnota nie dostanie zgody na takie "zgwałcenie" oryginalnego detalu i zrobieniu "byle taniej, na gładko"

co,w ogólny rozrachunku, zapobieże takiemu wizualnemu bałaganowi (choć kosztem opóźnienia i podniesienia kosztu renowacji)
  • Odpowiedz
@Jantar997 mnie to zawsze rozwala w Polsce powiatowej jak są takie 2 rodzinne domki przyłączone do siebie. I jeden pięknie ocieplony i otynkowany a 2 już nie z czego większość inwestycji osoby A idzie na marne
  • Odpowiedz
@Vetinari: no ale to też jest patologiczna sytuacja że jedno mieszkanie sie nie zgadza i wszystko blokuje (dlatego jest tak jak jest). Overall będzie to zrobione też. Trzeba także zadać sobie pytanie, kto wydał pozwolenie na częściową renowacje budynku...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jantar997: U mnie jedna rodzina mieszkająca w jednym domu nie zgodziła się na remont xD Finalnie wygląda to tak, że połowa domu jest ocieplona i wymieniony dach a na drugiej stronie nic xD No zgadnij kto teraz #!$%@? krzyczy najgłośniej jak zaczął przeciekać dach i wchodzić grzyb na ściany XDDDDD
  • Odpowiedz
kto próbowal się dogadać na coś z Polakiem w liczbie większej niż 1 ten się w cyrku nie śmieje, dlatego wszędzie dominuje styl cygański a polonez caro to szczyt naszej myśli technicznej.

Ot to jak wygląda dany kraj odzwierciedla umiejętności organizacyjne danego narodu, niezależnie od średniego IQ. Dlatego Polacy, których średnia IQ jest taka sama jak Austriaka czy Niemca nigdy nie będzie żył tak jak jego kolega z zachodu.


@mookie:
  • Odpowiedz
  • 0
@orany:

Tak tak oczywiście, ty za to jesteś światowym człowiekiem i byles w Indiach, Chinach, Brazylii, Australii, Austrii, Francji, Hiszpanii i w Egipcie przez bardzo wiele lat tam mieszkałeś dlatego możesz z łatwością dokonać tego jakże precyzyjnego i trafnego porównania mentalności innych nacji i Polaków i szybko stwierdzić ze Polska to chlew obsrany gownem i powinni go już dawno zaorać bombami

Kys retard

Akurat pracuję z nacjami z całego świata
  • Odpowiedz