Wpis z mikrobloga

Ta laska jest w niemczech, wiec jak widać niemieckie chlopy, mimo że bogate mają rigcz
https://www.tiktok.com/@stacydron/video/7110166242052279558?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

A u nas patrzac po komentarzach z tego wpisu, to niektorzy nawet kwiaty by kupowali na peirwszej randce... i nie ma nic złego w fundowaniu wszystkiego

I dobry ktoś tam dał komentarz, wysoce komentowany:

Yeah dear in Germany we have equal rights


A w polsce, pajacyki byście odstawiali, byle na was spojrzała

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #tinder #ukraina #ukr0inka
  • 44
  • Odpowiedz
@essos: chlopie, ja znam przegrywa ktory kupuje kawe na orlenie dla prostytutki i czekoladki XDDD mowi o niej do tego dama, a wcześniej ta dama spijala sperma spoconego janusza, p0laki to najniższy stopien ewolucji, kukoldy bez zasad
  • Odpowiedz
@essos: od wiekow to facet placil za kobiete bo w ten sposob pokazywal, ze jest zaradny i go stac. Na Ukrainie to facet sie stara - taka kultura.
Co do Niemiec to ten brak dzielenia sie czymkolwiek jesg wrecz skrajny - kiedys moja znajoma podwozila do pracy mnie i takiego Niemca - jego za darmo, tylko mial stac w miejscu x zeby nie nadrabiala drogi. I co? Pierwszego dnia on wchodzi
  • Odpowiedz
Na Ukrainie to facet sie stara


@little_muffin: Wszędzie na świecie facet się stara. Pomimo zmian kulturowych akurat ten aspekt kobiety starają się za wszelką cenę zatrzymać

W analogicznej sytuacji z obcokrajowcem tego problemu nie bylo


Zwłaszcza czarnoskórym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
od wiekow to facet placil za kobiete


@little_muffin: bo kobiety nie mogły pracować

Na Ukrainie to facet sie stara


i dlatego Ukrainki lecą na Polaków?

Jedna sprawa jest dzielenie kosztow, inna po prostu skąpstwo.


Jedna sprawa dzielenie kosztów, a inna to pasożytowanie na chłopie

Ostatnio zaplacilam za faceta na randce (pierwsza randka). Czy on sie odwdzieczyl? Czy zapytal chociaz, czy moze zaplacic?


A jak się miał odwdzięczyć? Wylizać brudną psiochę?

W
  • Odpowiedz
bo kobiety nie mogły pracować


@lexico: dlatego nie potrzebuje faceta. Odkad pracuje jestem niezalezna. Masz racje. Na #!$%@? sie z debilami bez oglady uzerac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dlatego Ukrainki lecą na Polaków?


Dlatego, ze sa bogatsi od Ukraincow. Dla Ukrainki Polak to awans spoleczny i pelny portfel. Bo ona szuka faceta, ktory utrzyma ją i dzieci.

Jedna sprawa dzielenie kosztów, a inna to pasożytowanie na chłopie
  • Odpowiedz
@lexico: brudna psioche to moze ma twoja partnerka. Ja sie myje i dbam o higiene. Odwdzieczyc sie mogl poprzez zaproszenie gdzies czy chociazby propozycje zaplaty - ale tej nie bylo (wiedzial, ze ja zaplace od poczatku, jednak obcokrajowiec i tak sie zaoferowal, Polak nie).
  • Odpowiedz
już wiadomo z jakiego typu kobietą mamy tu do czynienia.


@lexico: no jakiego typu? Chcesz napisac, ze spotykam sie z Arabami i Murzynami? No pudlo. Totalnie nie moj typ, ale p0laczek sie musi zawsze dowartosciowac i wymyslac wersje, ktora ktore postawia kogos w zlym swietle.
  • Odpowiedz
dlatego nie potrzebuje faceta.


@little_muffin: a wiesz, że facet, to nie tylko pieniądze materialistko?

Dla Ukrainki Polak to awans spoleczny i pelny portfel. Bo ona szuka faceta, ktory utrzyma ją i dzieci.


No patrz, czyli zupełnie jak przeciętna Polka.

Dlatego uwazam, ze na poczatku facet powinien zaplacic, a jak kobieta ma troche kultury - to bedzie placic przy nastepnych spotkaniach, albo juz w zwiazku bedzie to rowno rozdzielac.


Zwykła materialistka z
  • Odpowiedz
wiesz, że facet, to nie tylko pieniądze materialistko?


@lexico: wiem. Jest jeszcze penis. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wykła materialistka z Ciebie.NIC nie stoi na przeszkodzie, by obie strony płaciły księżniczko.


Tak. Taka materialistka, ze place za facetow na randkach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie jesteśmy tak zasobni, by sponsorować laskom żarcie w wyszukanych restauracjach.


No widzisz, a ja jestem. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz