Wpis z mikrobloga

Jak bardzo trudny jest to szlak i czy zaległy śnieg moglby mi pokrzyżować plany? Byłem z różowa na szpliglasowej przełęczy i wierchu od doliny 5 stawów. Chciałbym przejść teraz z nią trasę o podobnym poziomie trudności. Znalazłem właśnie te granaty, wydaje mi się to być łatwiejsze niż świnica czy Kościelec ale mogę się mylić dlatego pytam tutaj

Skrajny - >zadni, w tym kierunku

#tatry
rocky_b - Jak bardzo trudny jest to szlak i czy zaległy śnieg moglby mi pokrzyżować p...

źródło: comment_1655921718bzyn4FvWTw54RrV1xkzUYT.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rocky_b: Ja szedłem z Murowańca przez Zmarzły staw zielonym szlakiem na Zadni Granat to lajtowo raczej tylko z 2 razy mi się zdarzyło zgubić szlak wyżej ;p łańcuchów żadnych nie ma. Dalej nie szedłem bo czas mnie gonił i zszedłem tak samo bo najszybciej było a też właśnie chciałem zrobić taką trasę.
  • Odpowiedz
@rocky_b: polecam iść od zadniego do skrajnego, bo mimo że na tym odcinku szlak nie jest jednokierunkowy, to będziecie szli w kierunku przeciwnym niż tłum ludzi idący orlą percią, a niektóre przejścia są tam wąskie i nie da się minąć.
Co do trudności, to jest przepaść między Granatami, a Szpiglasową przełęczą. Tu idziesz granią, wiec mierzysz się z ekspozycją, wąskimi trawersami, no i ta szczelina, która mimo, że jest na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rozowy_dzban a jest coś na poziomie niższym bo różowa nie chce iść na granaty... Ja z kolei nie chce iść na proste szlaki, lubię łańcuchy i chciałbym coś z nimi ale żeby ona też zadowolona była xd chyba takiego niema
  • Odpowiedz
@rocky_b: możecie iść na Małołączniak przez Kobylarzowy Żleb. Tam pojawia się kilka łancuchów, a potem jest już prosty szlak i możecie przejśc całe czerwone wierchy. Ewentualnie trochę trudniej, Zawrat od Hali Gąsienicowej. Łańcuchów jest sporo, ale nie ma ekspozycji, więc widzisz tylko skałę i żelastwo :)
  • Odpowiedz