Wpis z mikrobloga

jednego zwolnić drugiemu dać 50% podwyżki jeszcze firma 50% zaoszczędzi, każdy z nas zna ludzi którzy się obijają w pracy a biorą wypłatę


@statystyczny_yt: obu zwolnić, dać informatykowi dwie ich wypłaty, żeby zautomatyzował ich pracę

Po rodzinie ludzie wykonują proste prace biurowe. Czasem jak słucham co robi mama czy siostra to widzę, że 90% ich pracy możnaby zautomatyzować, a one by mogły tylko sterować automatem czy tam kontrolować.
@MirkujeOd2009Roku: kiedy ograniczyłeś wydatki do minimum i żeby przetrwać zacząłeś wynosić z pracy wodę z kranu i papier toaletowy. Oszczędzanie budżetu domowego rodem z PRLu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

budowanie drugiego dochodu też jest dobre kiedy szefostwo sie pyta czy weźmiesz nadgodziny, a odpowiadasz im że od dawna pracujesz na dwa na etaty bo za mało ci płacą i nie masz czasu na nadgodziny ( ͡°
@LJBW603: W look przypadku more luksusy to:
-przenośna klimatyzacja(pracuje na dwóch laptopach i stacji roboczej, temperatury w zeszłym roku miałem w pokoju rzędu 28-29C to było nie do życia)
-samochód na dojazdy za 9k 21 letni. Nie psuje się wiec nawet nie dokładam.(kupiony 3 lata temu za gotówke)
-iPhone bo chciałem spróbować IOSa(w zeszłym roku została mi jedna rata)
-laptop(2 lata temu na raty jeszcze spłacam bo to było jakieś 30