Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki. Czy mogę prosić ludzie obeznanych w podróżach i hotelach, w szczególności w Grecji, o odpowiedz czy śniadanie zaprezentowane na zdjeciu jest standardem dla Grecji??? Byłem na wczasach z Grecosa i no powiem szczerze, że jestem trochę zażenowany i nie wiem co mam myśleć. Codziennie przez tydzień było dokładnie to samo i tak samo Schodziliśmy, patrzyliśmy i szliśmy na miasto na śniadanie. Na zdjęciu nic nie brakuje, to co widać to całość i wyglądało tak i na początku godzin serwowania i na końcu. Hotel tani, 3 gwiazdkowy. Nie oczekuje niewiadomo czego, aby to było jasne. Proszę po prostu o opinię ludzi obeznanych. #grecos #wakacje #podroze #podrozujzwykopem #hotel
twiterzak - Witajcie Mirki. Czy mogę prosić ludzie obeznanych w podróżach i hotelach,...

źródło: comment_1655920054vZOeXjbGdNhXjtfkkgXdD7.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@twiterzak: tak i nie
Na przykład Włosi jedzą bardzo skromne śniadania i kiedyś wziąłem sobie w #!$%@? drogi apartament na prowincji.Rano właścicielka prawdziwa Włoszka podała nam espresso,dwa rogaliki z czekoladą i jogurt.Myślałem że to jakiś kiepski żart za te pieniądze a to poprostu było typowe włoskie śniadanie.Może ten hotel wam podaje tradycyjne greckie śniadania a musisz poszukać opcji ,,europejskie śniadania”
  • Odpowiedz
@twiterzak: Moze byc tak jak @Don_Hollywood: napisal:

Może ten hotel wam podaje tradycyjne greckie śniadania a musisz poszukać opcji ,,europejskie śniadania”


Jak juz jestem w hotelu (zazwyczaj zawodowo bo urlopowo to bylismy raz w hiszpanii i raz w portugalii) to sniadania byly calkiem spoko. Czy to szwecja, czy niemcy czy wspomniane wyzej kraje.

Nie wiem jak w grecji bo nie bylem - ale masz szczescie bo wlasnie kumpel jest. Napisze
  • Odpowiedz