Wpis z mikrobloga

@marcus1a: wrażliwy wykopku, kto zrobił to zdjęcie zamiast im pomóc? Jakiś pisowiec?

Zapytałbym w Twoim wpisie, ale miałem czelność mieć swój pogląd i już nie mogę nic napisać ¯\_(ツ)_/¯
Nie atakujcie rządu onuce! Są ważniejsze problemy niż inflacja, złodziejstwo, nieudacznictwo i rozwalanie kraju przez rządzących!

JACHIRA NAŚMIECIŁA W SEJMIE!!!!!!!!!! Róbcie tak dalej a pis będzie wygrywał! Hańba!


@szarzujacyzajaczek: większe wrażenie robiłby happening, gdyby po sobie posprzątała. Tak to jak przy okazji Lempart widać jak mają #!$%@? w zwykłych ludzi, liczy się tylko promocja własnej osoby
@marcus1a: a po co silić się na argumenty, skoro jedyne co to umiesz kasować komentarze? i wyzywać od lewaków?

klaudia jachira, obok sośnierza, dziambora i kuleszy najbardziej wolnorynkowa poseł obecnej kadencji, jest według pisowców takich jak ty LEWACKA XD
@yahoomlody porozmawiajmy zatem o argumentach, oto kilka z nich:

Dlaczego opozycja jest przeciw energii atomowej w Polsce oraz jednocześnie chcę zamykać kopalnie?
Z czego mamy mieć, wg opozycji, energię?

Czy wiesz, że poziom inwestycji zagranicznych jest na rekordowym poziomie? Jak opozycja interpretuje takie zaufanie rynków światowych do naszej ekonomii?
https://forsal.pl/gospodarka/inwestycje/artykuly/8412713,rekordowy-naplyw-bezposrednich-inwestycji-zagranicznych-do-polski-wzrost-o-82-proc.html

Czy opozycja jest świadoma, że w niektorych krajach dawnego bloku wschodniego, które przyjęły euro, inflacja jest obecnie na wyższym poziomie, niż u
Pobierz
źródło: comment_1655926300oA045IdseXntR4nTnWo3LT.jpg
@marcus1a:

która opozycja? razemki i konfederacja jest za atomem

chcesz powiedzieć, że za pisu zagraniczne żydowskie lobby rozkrada polski majątek narodowy?

skoro litwini mają inflację znaczy, że spoko, że u nas jest? xD

co do mierzei to nie wiem, co do CPK to xD jak idzie budowanie tego? co z resztą lotnisk? nie wspominając o tym, że ja z tego korzystać nie będę, bo za daleko to będzie