Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podejrzewam, że mogę nie zdać matury z polskiego, niestety nigdy nie byłem dobry z przedmiotów humanistycznych, ale za to lubię matematykę i interesuje się programowaniem. Sam fakt, że mogę nie zdać tej matury nie jest jakoś przerażający dla mnie. Mam jakiś tam plan awaryjny, żeby się samemu uczyć programowanie w domu tak jak robiłem to do tej pory i jakąś lekką pracę sobie ogarnąć, a na ewentualne studia pójść za rok. Jedyne co mnie martwi to to, że bardzo rozczaruję swoich rodziców. I z jednej strony wiem, że to moje życie i powinienem się tym nie przejmować, tylko po prostu robić to co słuszne, ale z drugiej strony co by nie było to oni mnie utrzymują i pewnie jeszcze będą przez co najmniej rok. Nie wiem jak miałbym im powiedzieć jeśli faktycznie by się okazało że nie zdam. Oni tacy zaangażowani już zaczynają szukać jakichś mieszkań. Jestem bardzo wdzięczny za to co robią, ale za bardzo martwię się tym, że ich rozczaruje, ehh... (,)
#matura #przegryw #studbaza #stres #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #zalesie #przemyslenia #przemysleniazdupy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b262edd08886b56a813c3c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie martw się, ja po zawodówce, a potem liceum zaocznym zdałem mature. Wiedzę jak pisać rozprawke miałem jeszcze z gimbazy, bo w zawodówce ani liceum zaocznym nikt tego nie uczył, a z lektur nie znałem za bardzo nic. Na moje szczęście siadła interpretacja wiersza i jakoś poszedł freestyle i zdałem na 50 ileś tam %
  • Odpowiedz