Wpis z mikrobloga

siema, ostatnio polubiłem zarzucać krążki, praktycznie przy każdym wyjściu towarzyskim bo po prostu czuje się sobą w 100%. Niestety mam problem z dorzucaniem bo każda połówka kończy się na 4/6 dropsach gdzie po prostu wywala mi gały a szczena lata do nastepnego wieczora. Zwale już nauczyłem się kontrolować i z nią żyć, ale nadal nie potrafię powstrzymać się od tego dorzucania. Jakieś dobre tipy? #narkotykizawszespoko
  • 12
@shelkofy: nie rozumiem, serio czuje się tak produktywnym i pomocnym człowiekiem, ale przez efekty uboczne przy większych ilościach wyglądam jak wrak człowieka mimo, ze w środku na prawdę jest ok
@plpeep: Juz samo to ze nie rozumiesz tego schematu mowi slabo o twoim stanie. Masz problemy społeczne(to akurat norma w tym świecie) i zamiast cos z tym robic wolisz co tydzień zarzucać Mdma. W dodatku zachowujesz sie jak zwierze co nawet odpowiedzialnie tego nie robi. Po połówce moze i jestes pomocniejszy chetniejszy na wszystko i wszystko cie bardziej interesuje ale to nie jestes Ty i musisz do tego dotrzeć sam ma
@shelkofy: Mam wrażenie, ze właśnie wszystkie moje problemy które wcześniej bardzo mnie ruszyły aktualnie sa mi obojetne. Coś jak po benzo, ale z tym problem ze tu tak na prawdę nie wiem co mnie czeka i jak długo pociągnę. Alko, buch, faje wszystko mi zbrzydło, to co sprawiało mi przyjemność wcześniej nagle jest mi totalnie obojetne. Może faktycznie będzie lepiej chwile odpocząć od gówna, mimo że nie czuje się jakoś specjalnie
@plpeep: Przyznaj ze jestes dzieciakiem i dopiero zacząłeś zabawę z xtc. Tak ma większość ludzi jak przeżyje fazke po tym. Większość potem ma melanże tylko po tym Alko buch szlug ich nie interesuje. To jest tak typowe ze bardziej sie nie da. Zawsze będziesz gonił króliczka zeby miec znowu taka euforię jak za pierwszym razem kiedy problemy nie istniały w 101% i nagle wszytskie uzależnienia nie maja znaczenia bo masz piguły
@shelkofy: pierwsze spotkanie z emka było trzy lata temu na festiwalu rapowym, w wakacje do melanżu jakaś poloweczka na gadkę zawsze wlatywała, ale ostatnimi czasy bardzo mocno mi to siadło na bani i zaczęło zastanawiać czemu tak sie stało. Teraz już wiem, ze trzeba będzie odpocząć i dać organizmowi nadrobić
@plpeep: Trzeba sie sparzyć żeby dotarło. Emka w większych dawkach jest bardzo toksyczna. Tak samo dorzucanie ciagle krążków to debilizm. Nie dość ze fazki nie podbijesz mocno(jedynie 1 dorzutka) to orasz sobie receptory marnujesz drompy i marnujesz kwit bo ta 2/3/4/5/6 to marnactwo. W dodatku walenie co tydzień jest głupim pomysłem, to ma bezpośredni wpływ na twoje zwraczenie. Nawet bez tego posta byś kiedys doszedł do wniosku ze takie życie to