Wpis z mikrobloga

Posłuchajcie dr Prasada:

Amerykańskie agencje zdrowia publicznego przeprowadziły ZERO RCT klastrowych podczas całej pandemii. Nic o maskach, dystansie, szkole, wentylacji, po prostu nic


Nawet konkretnych badań na temat maseczek nie zrobili. To tak wygląda ta słynna nauka? To wygląda bardziej na wiarę niż na naukę.

A gdy ktoś nie chce maski nosić to od razu wyzywany że babcie chce zabić. Typowa ślepa wiara w autorytety.

To byłoby zabawne gdyby nie to że następnym razem gdy będzie bardziej poważny problem to ludzie nie będą wierzyć instytucjom.

#koronawirus #nauka #takaprawda #medycyna #polska #ciekawostki #antykapitalizm #zdrowie
hansschrodinger - Posłuchajcie dr Prasada:

 Amerykańskie agencje zdrowia publiczneg...

źródło: comment_1655875622rtLvstQclCkbTN0riy68gX.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi: ale ja wiem że są dwa badania randomowe o maseczkach, mi chodzi o nowe badania tak jak napisał dr Prasad. I ten wpis nie jest o maseczkach, to tylko przykład, już to wyżej pisałem.

ale co jest słabego, bo Ty tak powiedziałeś? Sorry, ale znów opierasz się na wierzeniach.

Przedstaw analizę fakty itd.


O nie mirku, jeśli chcesz np jesienią wprowadzić nowe obostrzenia to trzeba udowodnić że to się będzie
  • Odpowiedz
O nie mirku, jeśli chcesz np jesienią wprowadzić nowe obostrzenia to trzeba udowodnić że to się będzie sprawdzało a nie polegać na starych danych.

Tak jak w przypadku boostera dla różnych grup wiekowych, trzeba udowodnić że to działa przed rekomendacją.


@hansschrodinger: potrafię sobie wyobrazić, że w każdym momencie będziesz niezadowolony.
Bo we wrześniu będzie hm... potraciłem się w numeracji a i nie śledzę tak tematu, N wersja i to znaczy, że
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: I co twój antynaukowy bełkot ma niby wspólnego z antykapitalizmem?

Stare badania już są "be"?


@Mutare_mundi:W starych wyszło że szury nie mają racji więc się nie liczy. Trzeba robić tak długo nowe badania aż któreś pokaże że szury miały rację, wtedy trzeba będzie zakończyć dalsze badania.
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi:

Co do obostrzeń to nie strasz, ja tam liczę,....


Ja o Polsce nie pisałem, wiadomo że w Polsce to raczej będzie po macoszemu, a ja wbrew pozorom lubię nosić maseczki bo zakrywa mi mordę ;)

zakończymy na tym temat, chęci już mi się wyczerpały

@M_xxx: ano to, że farmaceutyczne korpo ma olbrzymi wpływ na decyzję amerykańskich instytucji. Ostatnio zatwierdzili szczepionkę dla dzieci poniżej 5 lat mimo że nie zrobili
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Myślę że korpo nie miało wpływu na maseczki. Tak jak i na to że trzeba było stać w kolejce do Biedry.
A maseczki to jest od dawna znany temat, że ogranicza rozprzestrzenianie się wszelkiego syfu z mordy prawaków.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Jeśli chodzi ci o "wiarę w autorytety" to nie trzeba to specjalnej wiary w tej kwestii, bo wystarczy porozmawiać z kimś komu śmierdzi z mordy i w takiej sytuacji każdy może wyczuć że maseczka pomaga i ogranicza to. Tutaj akurat "chłopskoROZUMizm" idzie w parze z z nauką.
Chyba że ktoś w ogóle nie wierzy w wirusy i bakterie i myśli że choroby biorą się wyłącznie z niechodzenia w czapce zimą.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: Cokolwiek ci ktokolwiek napisze to powiesz "wpis nie był o tym". W zasadzie ciebie trzeba napisać że miałeś rację w swoich antynaukowych majaczeniach bo wszelką inną krytykę, tłumaczenie, podsyłanie badań, i tak odrzucisz.
  • Odpowiedz