Wpis z mikrobloga

Posłuchajcie dr Prasada:

Amerykańskie agencje zdrowia publicznego przeprowadziły ZERO RCT klastrowych podczas całej pandemii. Nic o maskach, dystansie, szkole, wentylacji, po prostu nic


Nawet konkretnych badań na temat maseczek nie zrobili. To tak wygląda ta słynna nauka? To wygląda bardziej na wiarę niż na naukę.

A gdy ktoś nie chce maski nosić to od razu wyzywany że babcie chce zabić. Typowa ślepa wiara w autorytety.

To byłoby zabawne gdyby nie to że następnym razem gdy będzie bardziej poważny problem to ludzie nie będą wierzyć instytucjom.

#koronawirus #nauka #takaprawda #medycyna #polska #ciekawostki #antykapitalizm #zdrowie
hansschrodinger - Posłuchajcie dr Prasada:

 Amerykańskie agencje zdrowia publiczneg...

źródło: comment_1655875622rtLvstQclCkbTN0riy68gX.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
A gdy ktoś nie chce maski nosić to od razu wyzywany że babcie chce zabić. Typowa ślepa wiara w autorytety.


@hansschrodinger: Nie żebym tego, ale właśnie wykazujesz się ślepej wierze w autorytety.

I piszesz od razu

Nawet konkretnych badań na temat maseczek nie zrobili. To tak wygląda ta słynna nauka? To wygląda bardziej na wiarę niż na naukę.


@hansschrodinger: a dałeś się lekko zmanipulować.
Kluczem tej wypowiedzi są pierwsze 4
  • Odpowiedz
To tak wygląda ta słynna nauka? To wygląda bardziej na wiarę niż na naukę.


@hansschrodinger: i jak się to ma do Twojej wypowiedzi

Stare badania już są "be"?

Niech pyta i dobrze, jednak Twoja wypowiedź ma się nijak do rzeczywistości i tego co napisał.
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi:

Stare badania już są "be"?


Nie stare tylko o mniejszej wadze niż randomowe. Wypadałby już po takim czasie ustalić co pomaga na pewno a co nie pomaga, albo pomaga ale mało.

Niech pyta i dobrze,


On już dawno pyta ale równie dobrze może walić głową w ścianę, nie on jeden zresztą
  • Odpowiedz
i tylko jedno z Bangladeszu dało jakiś tam efekt (też wątpliwy).


@hansschrodinger: No i tu kolejne zakrzywianie rzeczywistości, bo rozumiem, że nawiązujasz do tych badań.

Czyli jednak są nowe, ale to Cię nie zadowala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co znów potwierdza, że Twój tekst o wierze i nauce jest bez sensu, i Ty się charakteryzujesz raczej wiarą w jakąś tezę i próbujesz ją bronić wiarą a nie
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: przecież oni nie muszą robić każdych badań. Mogą bazować na czyichś pracach. Co zresztą robią. Ich przeglądy literatury są całkiem niezłe, bo często pokazują różne wyniki.
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi: jedno badanie, w bangladeszu, 11 procent poprawy. Czy to aż taki sukces?

I nosili maski chirurgiczne, a nie takie materiałowe. pewnie też zmieniali często w czasie badania.

To znów potwierdza że Twój tekst o badaniach jest bez sensu, i to Ty wierzysz w autorytety medyczne i próbujesz ich bronić aby Twoja wiara w nich nie upadła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fakty są takie,


że instytucje są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hansschrodinger: ludzie i tak nie będą wierzyć instytucjom choćby się instytucje zesraly. Szury podjęły decyzję że nauka się myli i możesz im milion dowodów przedstawić a i tak ich nie przekonasz natomiast każdy news tego typu to wystarczający kamyczek żeby przeważyć szale (no, mieliśmy rację!)
  • Odpowiedz
jedno badanie, w bangladeszu, 11 procent poprawy. Czy to aż taki sukces?


@hansschrodinger: Ale co ma do tego Twoja interpretacja sukcesu lub nie.
Jest badanie? Jest.
Jest jakaś skuteczność? Jest.

Czy taki wynik przełoży się przy wielkich liczbach. Przełoży.

I nosili maski chirurgiczne, a nie takie materiałowe. pewnie też zmieniali często w czasie badania.


@hansschrodinger: Teraz przestawiasz jakąś swoją wiarę mówiąc "pewnie"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi:

Jest jakaś skuteczność? Jest.


Jakaś. To teraz bazujemy na "jakiejś" skuteczności. A co ze śmieciami które zostają po takim noszeniu jednorazowych masek? Tego już nie liczymy? Koszt ekologiczny się nie liczy? To jest zwykła krótkowzroczność.

Są badania? Są. O czym mowa.


Jedno. I to dla Delty. Teraz mamy czwartą i piątą wersję Omikrona która się szybko rozszerza. Twoja wiara w instytucje jest zaiście mocna! ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Jakaś. To teraz bazujemy na "jakiejś" skuteczności.


@hansschrodinger: Jest przecież konkretna, napisałem "jakaś", że jest określona. #!$%@? się nie pykło ;)

A co ze śmieciami które zostają po takim noszeniu jednorazowych masek?


@hansschrodinger: Ale to jest inny temat. Możesz wrzucać takich setki, ja np. jedną kobietę widywałem(nie towarzysko jak by co) tylko w maseczce, a po roku jak ją zobaczyłem bez maseczki to byłem w szoku kto mi za to
  • Odpowiedz
@Mutare_mundi: piszę też o innych tematach bo nie żyjemy w próżni, miliony wyrzucanych jednorazowych maseczek dziennie to nie jest kobieta którą nie chcesz widzieć. Nie ten kaliber problemu.

W sumie nie ty jeden nie chcesz widzieć problemu jaki stwarzają jednorazowe maseczki.

Czyli jak jest obok mnie omikron to trzeba ściągać, a jak Delta albo inny to zakładać


Omikron jest bardziej zaraźliwy i to bardzo. To wiele zmienia, ale Ty o tym
hansschrodinger - @Mutare_mundi: piszę też o innych tematach bo nie żyjemy w próżni, ...
  • Odpowiedz
W sumie nie ty jeden nie chcesz widzieć problemu jaki stwarzają jednorazowe maseczki.


@hansschrodinger: Nie no możemy rozmawiać o milionach tematów, świat jest wielki, ale mój komentarz dotyczy konkretnej wypowiedzi. A To, że nie widzę problemu jest Tylko w Twojej głowie i wierze w to, a nie stan faktyczny. Jak mówiłem opierasz się głównie na wierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz