Wpis z mikrobloga

@kaitek666: Mac nie jest alternatywą. Nie każdy lubi w pełni zamknięty ekosystem od Apple, w którym największa kompatybilność sprzętowa będzie wyłącznie z produktami tej firmy. Linux nadal leży jeżeli chodzi o gry bo największe wsparcie deweloperskie ma Windows. Używanie systemu od MS jest po prostu wygodne dla przeciętnego człowieka.
nie, nie może, bo steam kontroluje co ma na swojej platformie


@SmakoszKotow: tak, dekompilują binarki i analizują czy na pewno nie ma malware ( ͡° ͜ʖ ͡°) były już malware (np. krypto-minery) na Steamie. Losowy przykład: https://www.digitaltrends.com/gaming/steam-game-allegedly-mining-cryptocurrency/

Nie wspominając gdzie uprawnienia w systemie jakiejś gierki, a gdzie całego systemu xD


a na co grze uprawnienia systemowe? typowy exec na windowsie przecież może bardzo dużo. Kasować sobie zawartość
@Jarkendarion: Przekombinowany to jest vanilla windows. W ghoście masz dosłownie wszystko wyciete co się dało (defender jako opcja przy instalacji, chociaż ja nawet tego nie instaluje). Stawiasz system i tyle, dziękuję do widzenia. Przez te 2 lata nigdy nie miałem problemów z tym buildem.

Uzywam ghost spectre jako daily od ponad 2 lat, tylko dlatego, że support dla 8.1 był już zerowy. Vanilla 10 jest taka ciężka, że ja #!$%@?. Masa