Wpis z mikrobloga

@dzek: Od tego masz antywirusy, by wykrywać niebezpieczny soft. Nawet darmowy defender jest dobry w te klocki. Jak na dzień dobry masz zmodyfikowany system, to antywirus może nie pomóc (z winy modyfikacji w systemie).

@marvinF8: Nie ma się co śmiać. Ja grywam w Warhammera Total War, to na linuksie działa stabilniej (wydajność pewnie niższa, ale to nie aż tak istotne czasami). Inna sprawa, że obsługa sprzętu kuleje i dlatego ostatnio
@kaitek666: No, albo dla osób używających profesjonalnego oprogramowania, którego nie masz na Linuksie i gdzie używasz sprzętu, dla którego nie ma sterowników poza Windows.
@marvinF8: Troche nietrafione w czasach w których kolejki po steamdecka liczy się w miesiącach.
@vries: @vries: Trochę przesada, zresztą nie ma ryzyka - nie ma progresu.
@Jarkendarion: Jak chcesz coś bezpiecznego, ale kosztem możliwych komplikacji, to poszukaj 180x, zamiast X jest jakaś cyferka, nie pamiętam jaka. Nie ma cortan i tych innych, a defendera czy inne ochrony można wyłączyć w rejestrze.
late temu używałem dziwnych wersji XPka i bardzo sobie chwaliłem (słaby komp, a XP był przymulony jak na możliwości tamtych sprzętów z niższej półki), ale to były czasy kiedy jeszcze net był w miarę przyjaznym miejscem.


@dzek: Kek, co. W czasach XPka, było 10 razy łatwiej złapać jakiś syf z netu niż teraz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaitek666: bardzo chciałbym działać na Linuxie, ale niestety oprogramowanie mojej branży praktycznie nie istnieje na Linuxie i muszę korzystać z windowsa
@Bord: randomowy syf co wleciał znikąd - tak.

Ale modyfikowane softy, jakieś hacki, patche, cuda pozwalające ściągać gry ze steama bez kupowania itd były czyste.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RZM_4: a w jakiej jesteś branży? (nie pytam by przekonać do przesiadki tylko z ciekawości. wiem że jest wiele branż które musi pracować na Win)
debile na linuxie nie działa sporo major tytułów online z uwagi na brak supportu systemów anti-cheat, dla wielu windows po prostu nie ma alternatywy. Zamiast pisać swoje fanatyczne gówno, możecie na przykład zrobić sobie nawzajem laskę, będzie wam przyjemnie, wy #!$%@? kuce paskudne z lennyfejsami


@421KM: ale się zesrałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zesrał się ale ma rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) windows to system dla osób które do dziś patrzą z sentymentem po czasach winxp i którzy nie potrafią się przerzucić na ubuntu lub macos ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kaitek666: xD Windows to system dla tych, którzy chcą z komputera korzystać, a nie siedzieć pół dnia szukając po forach rozwiązania dla niedziałającego wifi i dźwięku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarkendarion: problem jest tego typu, że żadne kombinowanie z wyłączaniem i usuwaniem mniej lub bardziej zbędnych elementów Windows nic nie daje. Wcale nie będzie więcej klatek w grach, a może to doprowadzić tylko do problemów. Poza tym, jakaś aktualizacja może przywrócić wcześniej wywalone elementy lub całkiem polec podczas próby updatu.

Tl,dr: więcej z tym problemów niż to warte