Wpis z mikrobloga

@doubt: no i właśnie to pokazuje to "polackie cwaniactwo" przez które Lidl wprowadził bramki xd jak to utrudnia życie? bo musisz zeskanować paragon?xD wiadomo, że złodziej sobie poradzi, ale mówimy o Lidlu, a nie o jakimś jubilerze więc ten złodziej w supermarkecie to przeważnie żul / stara baba / jakiś sebek i takich ludzi, a szczególnie sebków bramka może odstraszyć ¯\_(ツ)_/¯ do tego zbiera dane i umożliwia rozwój firmie

Przy normalnych
@tomen150: wtedy jak pamiętam to były godziny wieczorne i dużo osób nie było. Sam byłem zdziwiony czy oni liczą klientów czy co w taki sposób, choć też może po prostu trafiłem na mocną slużbistkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Klopsztanga: u mnie w Auchan jest ale działa normalnie każdy paragon puszcza, i nie ma zadbanych wag jak w biedrze że ciągle waga nie pasuje i musi laska przychodzić i się tłumaczysz jak złodziej
no i właśnie to pokazuje to "polackie cwaniactwo" przez które Lidl wprowadził bramki xd jak to utrudnia życie? bo musisz zeskanować paragon?xD


@Wlasciciel_prawakow: tak. "polackie cwaniactwo" bo chcę bez problemu wyjść ze sklepu niczego nie kupując? Wiadomo, że maksymalne utrudnienie wyjścia bez zakupów jest po to, żeby jednak człowiek machnął ręką i wziął chociaż jeden produkt. I za to akurat szkaluję lidla. Jakoś niektóre sieci nie mają z tym problemu i
Biedronka ma przynajmniej jakąś tolerancję na wadze produktów.


@epll: ostatnio sprawdzałem te tolerancję biorąc dwie "jednorazówki" do zakupów - skanuje jedna i myślę - a nie wrzucę do strefy - i zeskanowalem druga i wrzuciłem obie. Przeszło, a przy jednej była informacja, że produkt nieumieszczony w strefie pakowania xD ale normalnie nabijałem wszystko dalej. Pierwszy raz widziałem coś takiego