Wpis z mikrobloga

powiem Ci jak to robią normalni ludzie - kasujesz swoje produkty -> płacisz -> maszyna drukuje paragon -> pakujesz swoje produkty -> (teraz tutaj ważne więc skup się) bierzesz paragon -> mając jednocześnie i zakupy i paragon w ręce robisz 3 i pół kroku do bramki -> przykładasz paragon do czytnika -> przechodzisz przez bramkę -> wrzucasz paragon do jednej z toreb które już masz w ręce -> wychodzisz ze sklepu


@
jak sierota musiałem obsługę wołać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zmasowanyatak: ALE TY GUPI A MOGŁEŚ ZACZĄĆ GRZEBAĆ W ŚMIETNIKU I WYJĄĆ PARAGON ALBO POCZEKAĆ AŻ ZA 10 MINUT INNY KLIENT BĘDZIE WYCHODZIŁ

EHHH, CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW PCHA SIĘ NA ZAKUPY DO LIDLA Z KASAMI SAMOOBSŁUGOWYMI

POWIEM CI JAK TO ROBIĄ NORMALNI LUDZIE - KASUJESZ SWOJE PRODUKTY -> PŁACISZ -> MASZYNA DRUKUJE PARAGON -> PAKUJESZ SWOJE PRODUKTY ->
wystarczy rękę płasko z paragonem położyć i się otworzy.


@Owoc_w_kreplu: spróbuj w Kauflandzie albo Netto, ostatnio myślałem że mnie #!$%@? strzeli, innym razem stałem w kolejce do wyjścia (sic!) bo był problem z czytnikiem xD
Niemcy to serio nie pamietam wydaje mi się ze my mieliśmy kasy samoobsługowe szybciej niż oni


@Szalom: nie widziałem jeszcze samoobsługowych kas w Niemczech, a w Szwecji choćby w COOPie też są bramki więc to nie kwestia "polaków i ich złodziejstwa"