Wpis z mikrobloga

Mam 18lat i wedlug mnie podchodzę do życia bardzo racjonalnie chyba nawet zbyt racjonalnie bo myślę że jeżeli jeszcze będę mógł się "pocieszyć" tym życiem prawdopodobnie z 50-80lat to uważam że powinienem wykorzystać ten czas w jak najlepszy sposób, więc stawiam na samorozwoj, rozwijam swoje pasje zainteresowania, nienawidze "normalnosci" normicznosci, mainstreamu konformizmu, socjalizmu, kierowania się narzuconymi przez "przeciętnych śmiertelników" schematów jak trzeba żyć. Juz dawno zauważyłem że te wszystkie osoby które mi #!$%@?/nadal #!$%@? jak mam żyć do niczego co by mnie satysfakcjonowalo nie doszły a jedynie mnie #!$%@?...
Moim celem życiowym jest przeżycie życia w jak najlepszy dla mnie sposób! = stworzenie czegoś co chociaż w małym stopniu polepszy komfort życia przyszłych pokoleń (mam już pomysł) + chciałbym się zapisać w kartach historii jako ktoś wyjątkowy wtedy czułbym się usatysfakcjonowany i miałbym poczucie że przeżyłem życie w odpowiedni dla mnie sposób. Wiem że wymagam od siebie dużo no ale to moje życie i ... Mogę :)

Do tego nie pale nie pije nie chodzę na imprezy nie wchodzę w związki miałem w całym życiu jedna dziewczyne ale szybko zerwałem. Zerwałem kontakt prawie z każdą osobą jaką znałem bo uważam że nikt nie był w stanie zapewnić mi komfortowego środowiska w którym mógłbym się czuć dobrze i rozwiajac w taki sposób jaki bym chciał. Zauważyłem też że każdy człowiek którego poznałem jest gówno wartym śmieciem myślącym tylko o sobie i mi jedynie wyniszcza życie... w najgorszych chwilich życia nikt mi nie pomógł, nikt mnie nie wsparł, nikt nigdy we mnie nie wierzył każdy tylko wyśmiewał traktował mnie jako dziwnego, odrealnionegi albo i gorszego przez moją inność, bycie marzycielem, życie w "swoim świecie" a co #!$%@? mam żyć w waszym świecie który za cholerę mi się nie podoba ??? #!$%@? się !:))) Wolałbym zdechnąć niż przestać żyć w swoim swiecie
. Praktycznie w ogóle nie mam życia towarzyskiego ale rozumiem już dlaczego...
-Bo nie mogę znalesc tak zajebistej osoby jak ja...

No cóż przeżyje to życie samemu nadal zajebiscie wolę już być samotny niż żyć ze #!$%@? co mi tylko pogorszą jakość życia :)
#zycie #filozofia #psychologia #zalesie #przegryw ##!$%@? #ludzi #lol
  • 28
@snnop93: siedzę na wykopie bo idea tej strony jest zbieranie potencjalnie interesujących informacji z internetu i udostępnianie ich innym, a uważam że wśród przgrywowego gówna można znaleźć wieleciekawych rzeczy. Nie rozumiem co am twój komentarz do tego co napisałem.
z tym moim swiatopogladem to widzę siebie za parę lat jako jakiegoś mnicha


@imanubba: Nie lubisz konformizmu i życia według schematów, dlatego widzisz się za parę lat jako mnich, który żyje według spisanej przez kogoś reguły, na zawołanie je, klęka, śpiewa i chodzi spać?
@zero_dwa: mam często takie myśli ale zawsze wygrywają te że jednak dobrze postępuje. Imo sukces > znajomości, życie towarzyskie szkoda że te dwie wartości się wykluczają w moim przypadku :/