Wpis z mikrobloga

Jest dla was nadzieja, po prostu uwierzcie w #cope #redpill

Inwestujcie w siebie, rozwijajcie w sobie cechy rycerza, bankomatu, spełnionego, ułożonego faceta.

Miłość przyjdzie do was trochę później, wasz rozwój zostanie nagrodzony, po prostu inwestujcie w swój charakter, zróbcie z 3-5 terapii (bo różne są) - zagwarantujecie waszej kobiecie pokój, stabilność, będziecie razem szczęśliwi, weźmiecie ślub i zapomnicie o przeszłości.

Do roboty, zarabiać kase i szlifować charaktery, przegrywy!

P.....c - Jest dla was nadzieja, po prostu uwierzcie w #cope #redpill

Inwestujcie ...

źródło: comment_1655722813mIlopAgaiKHvkudo4S2f3m.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@youngmlody3456: Gdybym coś takiego zakładał to faktycznie może lepiej zostać samemu. Tylko nie rozumiem po co takie kobiety skreślać. To tak jakby kobiety pisały że nie chcą jakichś smutnych prawiczków po trzydziestce i do tego samego namawiały inne kobiety. Niczemu dobremu to nie służy.
  • Odpowiedz
wybieram samotność.


@JediKnight: Właśnie to jest najlepsze że dziewczyny z przedziału 18-25 mogą wybierać jak chcą. Niestety oznacza to że część chłopaków nie zostanie przez nie wybrana, bo zwyczajnie chłopów z przedziału 25-100 jest o wiele więcej niż dziewczyn z przedziału 18-25 i będą mieli tylko dwa wyjścia.
Przygarnąć taką koło 30rż po przejściach lub samotność.

@LateNever: Najgorsze jest to że jak dobra dziewczyna która jest plastyczna do uformowania w
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Odpowiedz sobie szczerze- kiedy poświęciłaś czas swojemu męskiemu przyjacielowi z dobrej woli? Np pomogłaś przy przeprowadzce, podwiozłaś go za darmo autem czy pojechałaś do niego żeby pocieszyć po utracie dziewczyny, itp?
Po drugie nie wiem czego nie rozumiesz w tej sytuacji z posta. Kobieta poświęciła swoje najlepsze lata życia jakiemuś patusowi i tkwiła 8 lat w patologicznym związku. Ćpanie, chlanie, imprezy, długi, itp.
W granicach 30 kiedy jest już dla
  • Odpowiedz
@smisnykolo:

Najgorsze jest to że jak dobra dziewczyna która jest plastyczna do uformowania w wieku 18-22 trafi na takiego typa psychola/łobuza który jej zniszczy psychę, to ona jest już stracona


Dobra dziewczyna "nie trafia" na takiego typa. Niestety ale duża część dziewczyn jest już zepsuta przed osiągnięciem pełnoletniości. Po drugie słaba narracja:

Grupa kilku procent psycholi niszczy dobre dziewczyny


Zeszmacenie to jest produkt końcowy, najpierw jest wieloletnia propaganda z mediów i
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: nasrałeś tych tagów, ale ja nie wiem co to ma z redpillem wspólnego. Przecież taki gość co wierzy w to, że to jest miłość, że partnerka dojrzała czy że ciężką pracą ma taką wspaniałą inteligentną i uporządkowaną żonę tylko seksu niewiele ale 'kobiety tak majo' - to jest dokłądnie 100% wręcz szablonowy przykład kogoś kto nigdy czerwonej pigułki nie wziął tylko niebieską.
  • Odpowiedz
@Feniks_Alfa:

Dobra dziewczyna "nie trafia" na takiego typa.


A co jeśli jest jakaś ta mityczna "szara myszka", co nie zachowuje się jak te wszystkie inne Juleczki ? Nagle dostanie atencji od takiego przystojnego bad boya i łatwo może się zmienić. Sam znałem taką jedną
  • Odpowiedz
@youngmlody3456: @Feniks_Alfa: Moim zdaniem normalna laska też może się spalić na "badboyu" zwłaszcza jeśli młoda i naiwna, ale różnica jest taka, że laska uczy się na swoim doświadczeniu szybko #!$%@? z czegoś takiego i później nie powtarza swojego błędu.

Nie wiem tak samo byłbym wstanie zaakceptować laskę która miała jednego onsa ale stwierdziła, że to słabe i więcej nie powtarzała ale laski która robiła to przez x lat albo regularnie
  • Odpowiedz
@youngmlody3456: Prawda może ściemniać ale tak samo może ściemniać że jest dziewicą. Moim zdaniem pewne rzeczy widać po niektórych zachowaniach, ale wiadomo w związku/relacji musi być jakiś kredyt zaufania, przesadna paranoja też nie za fajna. Jak to balansować? Powiem sam - nie wiem.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: alien #!$%@? sie mysleniem zyczeniowym. Powinien x, y, z. Dorośnij trochę i zrozum że świat i życie nie działa zawsze tak ty byś sobie tego życzyła.

Oczywiste że ktoś mógł kochać bardziej byłą niż aktualną dziewczynę i żadne powinno nic tutaj nie zmieni.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Zresztą na forach dla mężczyzn masz sytuacje opisane że typek sie starał ale laska wróciła do ex, na którego narzekała niby. I co z tego że tak nie powinno być skoro takie rzeczy się dzieją. Życie.
  • Odpowiedz
@smisnykolo:

Patrzyly galy co braly i jak napisal @LateNever one w jakis sposob chca takich zwiazkow a w zyciu wszystko ma swoje konsekwencje.
Nalezy przestrzegac ogarnietych mezczyzn przed zwiazkami z takimi kobietami.Lepiej byc samemu niz z mentalnym syfem.
  • Odpowiedz
Z praktyki i otaczających nas par w tym związku będzie pewnie tak, że niunia okręci sobie tego biednego programistę wokół palca, zrobi z niego pantofla i będzie tylko czerpać profity. Po jakimś czasie zabraknie jednak dawnych emocji i nastąpi rozstanie lub jakaś drama


@Nowystaryziel:

Lub z racji wieku nie będzie miała siły i ochoty na stresy i problemy więc po prostu będzie dbała o chłopa i owszem czerpała profity ale też
  • Odpowiedz
@LateNever:

To ja opowiem swoja historie z ostatniej zimy.
Gadalem z laska ktora zerwala z chlopem,narzekala na niego(gosc ja lał itd) a gdy udalo mi sie z nia spotkac to koles przejezdzal autem,jej totalnie #!$%@? ,zero kontaktu z nia i tego samego dnia poszla sie z nim ruchac.
Przyznala mi sie do tego i jeszcze zaczela cwaniakowac zebym w nastepnym dniu z placzem mnie przepraszac XD.
To co powiem jest brutalne
  • Odpowiedz
@JediKnight: Amen. Po prostu jak chłop zrozumie, że kobieta to płeć wybierająca co znaczy tyle, że kobieta wybiera komu daje cipy i z kim jest to sam wybór kobiety co do chłopów daje dużo info na temat jej samej.
  • Odpowiedz