Wpis z mikrobloga

Jakieś dwa lata temu przeczytałem na mirko wpis o skręcie jądra, jakiś mirek opisywał. I od tego czasu mam to w głowie i jak np. układam się do spania, to zawsze zwracam uwagę, żeby nie wykonać jakichś dziwnych ruchów, żeby się nie przekręciło.
psycha - Jakieś dwa lata temu przeczytałem na mirko wpis o skręcie jądra, jakiś mirek...

źródło: skretjadra

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@psycha: wez nic nie mowa nawet, mialem zapalenie najadrza kiedys i bylem pewny ze to skret. Calego reddita wtedy przeczytalem. Jednak wszedzie pisali, ze to widac jak sie stanie a po drugie, ze bol jest taki, ze bedziesz wiedzial ze to to. U mnie bol byl 4/10 ale ciagly. Potem przeczytalem, ze mozliwy jest jeden obrot i wtedy nic sie nie dzieje ale moze krew slabiej doplywac. I #!$%@? myslalem,
  • Odpowiedz
@psycha mi znajomy kiedyś opowiadał że jak był w liceum to jakiś Duńczyk z wymiany u niego nocował i mu się to #!$%@?ło, #!$%@?ł z nim na sor w nocy XD
  • Odpowiedz
@psycha jak jechałem windą szpitalną na oddział (miałem mieć operację usunięcia jądra (rak)), to ratownik medyczny pocieszył mnie, że sam ma jedno, bo dostał właśnie skrętu… grając w piłkę nożną
  • Odpowiedz
Po czym poznać, że ma się do czynienia z idiotą? Jak boli to czyta reddita, zamiast szybko skoczyć do lekarza XD


@kolejne_juz_konto: Bez przesady, z każdą pierdołą nie będziesz leciał do lekarza, jak to nie jest pilne.
  • Odpowiedz
Bez przesady, z każdą pierdołą nie będziesz leciał do lekarza, jak to nie jest pilne.


@Desire22: No tak, bo ciągły ból jądra bez powiązań z urazem to nic specjalnego, rozchodzi się XD Jak będziesz miał arytmię, to też tak powiesz? No bo przecież w sumie serce bije, a to że nierówno? Who cares?
  • Odpowiedz
No tak, bo ciągły ból jądra bez powiązań z urazem to nic specjalnego, rozchodzi się XD


@kolejne_juz_konto: Dokładnie tak zrobiłem rok temu, przeszło samo, nie musiałem na SOR lecieć, bo mnie jajco boli xd

Jak będziesz miał arytmię, to też tak powiesz? No bo przecież w sumie serce bije, a to że nierówno?


@kolejne_juz_konto: Takie rzeczy są diagnozowane podczas gdy masz pewne symptomy, którę cię martwią i z
  • Odpowiedz