Wpis z mikrobloga

Jest dla was nadzieja, po prostu uwierzcie w #cope #redpill

Inwestujcie w siebie, rozwijajcie w sobie cechy rycerza, bankomatu, spełnionego, ułożonego faceta.

Miłość przyjdzie do was trochę później, wasz rozwój zostanie nagrodzony, po prostu inwestujcie w swój charakter, zróbcie z 3-5 terapii (bo różne są) - zagwarantujecie waszej kobiecie pokój, stabilność, będziecie razem szczęśliwi, weźmiecie ślub i zapomnicie o przeszłości.

Do roboty, zarabiać kase i szlifować charaktery, przegrywy!

P.....c - Jest dla was nadzieja, po prostu uwierzcie w #cope #redpill

Inwestujcie ...

źródło: comment_1655722813mIlopAgaiKHvkudo4S2f3m.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Wiesz gdyby taka julka traktowała beciaka z szacunkiem i czułością to spoko, ale ten typ kobiety lubi adrenalinę, lubi #!$%@? akcje i pewnie też brała sama narkotyki. Wiadomo to na dłuższą metę jest męczące dlatego teraz jest z oofy doofy ale za jakiś czas zacznie się nuda i wrócą wspomnienia jak na przykład kochała się na fecie, czy exach z swoim byłym.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Akurat to że laski utrzymują badboyów/chadów to nic nowego, ja jestem pewien że to typ laski który uwielbia adrenalinkę - imprezki, ćpanko, #!$%@? akcje, ale na dłuższą metę to męczy więc teraz ma chwile odpoczynku, ale będzie za tym tęsknić bo ludzie się nie zmieniają.

Nie wierzę w to, że masz laskę która nie ćpa która zadaje się z ćpunami wiem jak takie imprezki wyglądają xD

Ale beka że typ
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: uwielbiam jak ktoś mający zerowe pojęcie o ludziach zaczyna się wymądrzać nie tylko na temat całej płci ale też na temat pojedynczych osób, przypisując im te same cechy i sposoby rozumowania, co całej reszcie "botów" samemu z siebie robiąc wybitnego filozofa który jako jedyny dostrzega zależności i kieruje się "świadomością" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A zwłaszcza gdy racjonalizuje - "różowa twierdzi że to nic złego być
  • Odpowiedz
@LateNever: dlaczego ma nie być Happy endu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) hmm powinnam więc brać jednak prawiczków, mniej nasrane w deklu po ex ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą kiedyś stwierdziłam, że jeśli niebieski nie ufa swojej nowej kobiecie bo go ex zdradzała i ma traumę i kłótnie z powodu zazdrości bo ta poszła na piwo z kolegą i ewentualne rozstanie jest z
  • Odpowiedz
@NoHejCoTam: .

No dokładnie i sam tego doświadczyłem gdy laska po trzech miesiącach znajomości była zaskoczona że mam ją w dupie gdy wcześniej ruchała się z badboyami i mną gardziła.W dodatku była starsza ode mnie, przed 30 i nadal szczekała.
Ja też celuje w dużo młodsze jeśli się uda a jeśli nie to #!$%@?, wybieram samotność.
Są momenty gdzie trzeba postąpić słusznie mimo że mogą to być bolesne decyzję.
  • Odpowiedz
@NoHejCoTam: Taka jest rzeczywistość. Wielu mężczyzn ma do wyboru, brać to co jest albo pozostaje samotność. Na rynek matrymonialny należałoby patrzeć realistycznie. Kogo mają wybierać Beciaki jak wszystkie potencjalnie najlepsze kandydatki na żony dość szybko znikają z rynku? Chociaż z drugiej strony szukanie i branie dziewczyn z rynsztoku to faktycznie kiepski pomysł. A co do programistów, aż tak optymistyczny bym nie był, większość pracy w naszym kraju to outsorcing a podobno
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Nie no według mnie jeśli to jest coś w stylu, że np. chłop robi Ci cały czas jakieś jazdy, że nie możesz nigdzie bez niego wychodzić to standardowo " Olej Tego Mirasa Karyna" i tak samo w drugą stronę. Znowu jeśli już jesteście razem i chłop ma jakieś traumy i stara się je przepracować i zachowuję się normalnie i ma do Ciebie jakieś zaufanie to można dać mu szansę i
  • Odpowiedz