Wpis z mikrobloga

Jest dla was nadzieja, po prostu uwierzcie w #cope #redpill

Inwestujcie w siebie, rozwijajcie w sobie cechy rycerza, bankomatu, spełnionego, ułożonego faceta.

Miłość przyjdzie do was trochę później, wasz rozwój zostanie nagrodzony, po prostu inwestujcie w swój charakter, zróbcie z 3-5 terapii (bo różne są) - zagwarantujecie waszej kobiecie pokój, stabilność, będziecie razem szczęśliwi, weźmiecie ślub i zapomnicie o przeszłości.

Do roboty, zarabiać kase i szlifować charaktery, przegrywy!

P.....c - Jest dla was nadzieja, po prostu uwierzcie w #cope #redpill

Inwestujcie ...

źródło: comment_1655722813mIlopAgaiKHvkudo4S2f3m.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@LateNever: Te naśladowanie to podobnie mnie rozwaliło XDD Chłop serio pokazał tym, że nie ma do siebie żadnego szacunku. Z resztą nie zdziwię się jak w drugim sezonie ona będzie się bzykała ze swoim ex, a on jej pewnie na to jeszcze pozwoli. Pewnie to jeszcze jakoś znormalizują, że ona dobrze zrobiła, a on zachował się jak "prawdziwy mężczyzna" XDDDDDD
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Kobieta ma rzadko kiedy męskiego przyjaciela, najczęściej to lesbijka. Przyjaźń damsko- męska nie istnieje, ponieważ facet w końcu się zakocha i będzie chciał wejść w związek, a baba będzie chciała zrobić z niego betaorbitera, tzn wykorzystywać jego zasoby jak: czas, pieniądze, poświęcenie- sama będzie czerpać ale niczego nie da w zamian.
Poza tym kobieta nigdy nie zrozumie mężczyzny a mężczyzna kobiety bo nasze mózgi się różnią, myślimy inaczej i mamy
  • Odpowiedz
Poprzednie związki mają niebagatelny wpływ na człowieka i na babę i chłopa więc tak lepiej mieć kogoś z mniejszym doświadczeniem


@LateNever:

A co zrobić jak ma już to doświadczenie, jak to cofnąć? Jak żyć z taką osobą, udając, że nie widzę tego doświadczenia z ex u mojego niebieskiego? Bo ja sobie nie życzę by jego przeżycia z ex się pojawiały.
  • Odpowiedz
@youngmlody3456: Mnie rozwaliło to, że beciak też jest przystojny bo a jak to film dla bab, więc i mamy blackpilla. W babskich filmach chłopy wszystkie przystojne nawet te którym przyprawia się rogi xD

A co drugiego sezonu to szczerze mówiąc jak wyjdzie to obejrzę bo sam jestem ciekawy czy to pójdzie w kierunku otwarcia związku czy jakiegoś cuckoldstwa xD

A może będzie plotwist i laska zostanie z niczym, ale moralizowanie nie
  • Odpowiedz
Przyjaźń damsko- męska nie istnieje, ponieważ facet w końcu się zakocha i będzie chciał wejść w związek, a baba będzie chciała zrobić z niego betaorbitera, tzn wykorzystywać jego zasoby jak: czas, pieniądze, poświęcenie- sama będzie czerpać ale niczego nie da w zamian.


@Nowystaryziel: Jezu ale herezje
  • Odpowiedz
@se_mallo: a pan się wczoraj obudził? Nie znasz facetów gdzie baba jest przemocowa w sensie przemocy psychicznej i niszczy faceta swoim złośliwym, oceniającym chamskim gadaniem i powoduje, że on przestaje wychodzić z domu, mieć pasje itd?

Ciężko ludziom wychodzić z takich związków nawet jak zewnątrz to oczywiste bagno. Niestety bagno wciąga a nasze mózgi powodują, że jak nie reagujesz na takie rzeczy od razu to później się w nich betonujesz
  • Odpowiedz