Wpis z mikrobloga

Jest dla was nadzieja, po prostu uwierzcie w #cope #redpill

Inwestujcie w siebie, rozwijajcie w sobie cechy rycerza, bankomatu, spełnionego, ułożonego faceta.

Miłość przyjdzie do was trochę później, wasz rozwój zostanie nagrodzony, po prostu inwestujcie w swój charakter, zróbcie z 3-5 terapii (bo różne są) - zagwarantujecie waszej kobiecie pokój, stabilność, będziecie razem szczęśliwi, weźmiecie ślub i zapomnicie o przeszłości.

Do roboty, zarabiać kase i szlifować charaktery, przegrywy!

Pobierz
źródło: comment_1655722813mIlopAgaiKHvkudo4S2f3m.jpg
  • 164
@AlienFromWenus: hmm, nie masz badań prawda? Zresztą, badania to bzdura bo liczy się chłopski rozum, prawda?Więc wracamy do obrażania "bo ty miałaś związki i uprawiałaś seks więc sie lepiej znasz, a ja jestem incel wiec nie wiem nic o babach i nie mam racji tylko z tego powodu, że nie wsadzalem benis into theep00shka"

Gdyby nauka tak wygląda jak twoje "dowody" to dalej żylibyśmy w jaskiniach ( ͡°( ͡
@Pozytywny_gosc: Te badania to się tutaj pojawiają wielokrotnie i dotyczą również tego co preferują mężczyźni. Wiadomo to jest od zawsze że badania przedstawiają większość, tzw normalnych ludzi, czy nawet przeciętnych.

Jednak zwracam uwagę że nawet badania nie są czarno białe i wskazanie jakiejś dominującej tendencji to nie wskazanie że wszyscy tacy są.

Ja preferuję niskich, preferuję Azjatów od tzw ciapaków, jakiś koleś na wykopie preferuje kobiety z lekką nadwagą a inny
@Feniks_Alfa: Zobacz tutaj nawet na wypoku, chłopaki 30lvl którym uda się wyrwać jakąś dziewicę 18-22 jedyne o czym piszą to "zerwanie gwintu". Oni nie chcą z nimi budować relacji, im zależy tylko na jednym żeby się dobrać do łona a potem poszukać następnej.