Wpis z mikrobloga

Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza cukiernia w #lublin zwija działalność z przyczyn ekonomicznych. Nigdy w życiu bym nie pomyślał, że może ich to dopaść. A jednak stan gospodarki w tym kraju jest tak wspaniały, że nawet renomowane biznesy mają tak duże problemy. Strasznie szkoda. :(
Na fb Czekoladwego jest pełne oświadczenie i filmik z 10 lat historii cukierni. Obiecują też ebooka z przepisami na ich flagowe produkty.
#inflacja #bieda #biznes
ozeszwmorde - Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza cukiernia w #lublin zwija dzia...

źródło: comment_1655636723HBwNajibMjx5Rgz5UBepTV.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@czlowiekwmasce: No ceny energii to raczej nie wina rządu tylko wojny, 9% składki spółki nie płacą, chyba że jechali na jdg. Główna zmiana to rynek pracy, ewentualnie faktycznie ludzie zaczęli mniej wychodzić bo #!$%@? ich inflacja / raty kredytu. Ale skoro 90% knajp dalej funkcjonuje a w miejsce zamkniętych otwierają się nowe, to obwinianie kogokolwiek poza właścicielem jest bez sensu XD
  • Odpowiedz
@ozeszwmorde: Chrum, prawdziwemu p0lakowi nie trzeba żadnych cukierni tylko chleba ze smalcem i harnasia kurrrrla.

A potem przyjdzie madka zamówić tort dla gówniaka na k0munie i jej krzykną 1000 zł.


@mannoroth: jakie 1000?! dziecku nie zrobisz tortu za darmo? jej się należy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szwedes: nie no jasne, że ceny energii w tym kraju w ogóle nie zależą od rządu. Totalnie wolny rynek, zapomniałem. A tak na poważnie, lata zaniedbań, w tym główny atom i #!$%@? hajsu z praw do emisji na bombelki. No ale spoko, że oni czyści jak łza.

Nie wiem czy to spółka, czy JDG, mało mnie interesuje. Jestem ich stałym klientem, mogę powiedzieć że kawę mają podłą, ale na lodach
  • Odpowiedz
@czlowiekwmasce: No masz racje ze niestety dobre jakościowo rzeczy są wypychane przez gorsze w dzisiejszych czasach. I to jest wolny rynek, nawet z najlepszym rządem na świecie i ogarniętą polityką energetyczną by ta knajpa mogła sobie nie poradzić
  • Odpowiedz