Wpis z mikrobloga

Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza cukiernia w #lublin zwija działalność z przyczyn ekonomicznych. Nigdy w życiu bym nie pomyślał, że może ich to dopaść. A jednak stan gospodarki w tym kraju jest tak wspaniały, że nawet renomowane biznesy mają tak duże problemy. Strasznie szkoda. :(
Na fb Czekoladwego jest pełne oświadczenie i filmik z 10 lat historii cukierni. Obiecują też ebooka z przepisami na ich flagowe produkty.
#inflacja #bieda #biznes
ozeszwmorde - Jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza cukiernia w #lublin zwija dzia...

źródło: comment_1655636723HBwNajibMjx5Rgz5UBepTV.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@pacmanxx: gość zaczynał od jednej cukierni, dziś ma 4 lokale, w tym 2 ścisłym centrum - to znana cukiernia, ta z tych bardziej "fancy" i ciut więcej niż w większości trzeba zapłacić, ale jakość jest faktycznie tego warta jak porównać z innymi miejscami tego typu.

@szwedes: ktoś wyżej odpisał o kosztach które wzrosły, ja od siebie dodam że bywałem u nich czy w różnych knajpach regularnie, dziś chadzam
  • Odpowiedz
@muak47: #!$%@? jak mnie zawsze śmieszy jak piwniczak wkopek chce uchodzić za mego inteligentnego, a robi z siebie idiotę nie zdając sobie z tego sprawy nawet XDDD
  • Odpowiedz
@Antlioon: To ty zaglądasz twierdząc ze kogoś nie stać na ciastko za 20zl to znaczy ze ma ból dupy, ja już tobie powiedziałem nie każdy daje się dymac jak oskarki na ciastka za 20zl hamurgery w starym hipsterskim samochodzie za 40zl i kia ceed za 140tys. Dowodzenia :-*
  • Odpowiedz
@ozeszwmorde: smutne jest to, że się powoli zaczyna zaglądanie do portfela i szukanie oszczędności i rezygnowanie z czegoś tak banalnego jak wyjście na ciastko i kawa, a to w sumie dopiero początek i ludzie coraz bardziej będą zaciskać pasa, żeby mieć na wszelkie opłaty, podstawowe jedzenie i raczej nie zapowiada się, żeby było lepiej w najbliższych miesiącach
  • Odpowiedz