Wpis z mikrobloga

@sudi13: a do czego ci ten Fenix? Ja używam fenixa bo ma mapy i wykorzystuje to na rowerze.
W zegarku biegowym nie ma to jakiegoś wielkiego sensu chyba że zdarza ci się często biegać w nieznanej okolicy.
@sudi13: nie będą współpracować wcale. Znaczy da się pewnie transmitować tętno z zegarka do licznika ale to tyle.
Z drugiej strony liczniki Garmina i zegarki Garmina też jakiś nie współpracują bo nie bardzo mają jak i po co.
Jedynie po prostu dane z nich integrują się na platformie Garmin connect. W wypadku wahoo i Garmina te dane może integrować na stravie. I tyle.
@sudi13 zastąpiłem sobie Gshocka Fenixem 6pro i jestem zadowolony. Mam co prawda Edge 530, jednak tak jak kolega wyżej napisał nie ma tam wiele współpracy prócz transmisji tętna. Plusem jest jedna zintegrowana platforma Garmina, ale jak masz stravę to też ujdzie.
@sudi13: no to ja sie wypowiem, bo mam garimna f6pro (do biegania i pływania) i wahoo bolta. Jak wyskakuje na szose zapuszczam (profilaktycznie) licznik oraz zegarek i w sumie nic nie zyskuje z tego tytulu (wbudowany pomiar tetna w zegarku strasznie przeklamuje - lepiej uzywac opaski). Generalnie nie wiem dlaczego, ale roznica w predkosci pomiedzy nimi wynosi ~0.4 km/h (na korzysc bolta). Natomiast 'elevation gain' wypada lepiej na korzysc garmina o
@sudi13: mam F6X Pro + Wahoo Bolt v2. To się nijak nie integruje ze sobą, dwa osobne urządzenia, dwa osobne systemy do zbierania danych (Garmin Connect i Wahoo). Wszystko wrzucam do Stravy bo Wahoo np nie wrzuci danych na Garmin Connect.
@sudi13: Jeszcze dodam, że Fenix 6 równie dobrze pracuje z trenażerami. Ale to mówię w kontekście co napisałeś

widzę, ze zegarki garmina chyba do roweru to nie bardzo


bo zdanie nie jest prawdziwe.

W kontekście twojego pytania, to jeśli interesują cię inne aktywności sportowe to zegarek ma sens. Ale specjalnie zegarek pod kolarstwo gdy już masz Wahoo to bez sensu.
@sudi13: tak jak napisał

W kontekście twojego pytania, to jeśli interesują cię inne aktywności sportowe to zegarek ma sens. Ale specjalnie zegarek pod kolarstwo gdy już masz Wahoo to bez sensu.

@mirekwirek:
Ja Garmina używam do trekkingu, skiturów i jako smartwatch. Czasami przy trudnodostępnych kwadratach odpalam wahoo i garmina, żeby mieć backup GPX.
Sam zegarek immo nie nadaje się do używania na rowerze. Tzn można, ale po co :). Coś
@mirekwirek: Trenażer mnie nie jara. Myśle o tym zegarku bardziej w kontekście pływania, aktywności okołodzinnych i smattwatcha. Na rower potrzebuje mapy dlatego wahoo jest
Trenażer mnie nie jara. Myśle o tym zegarku bardziej w kontekście pływania, aktywności okołodzinnych i smattwatcha. Na rower potrzebuje mapy dlatego wahoo jest


@sudi13: To bierz Fenixa/Forerunnera, Rival jest mocno średni.