Wpis z mikrobloga

@PPPPawel: zawsze zostają słuchawki ¯\_(ツ)_/¯ ja na szczęście bardzo mało słucham radia, ale jak czasem odpalę i w 4h potrafią zrobić pętle, a zwykle repertuar to zmienia się co 2-3 tygodnie to idzie #!$%@? dostać. Kilka kawałków tak znienawidziłem, ale kilka dalej mi się podoba mimo powszechnej niechęci, dzięki temu, że nie słucham radia.
Czy może to efekt tego, że jest jej coraz więcej i nawet słabe kawałki mają przebicie.


@SGTIHALIT: W latach 70/80/90 też miałeś od #!$%@? słabych kawałków, albumów i artystów. Ale w pamięci ludzi zostały tylko same hiciory warte zachowania ¯\_(ツ)_/¯ Coś jak te wszystkie dalej działające 50 letnie pralki czy samochody, ty widzisz działający egzemplarz pomimo 99% już dawno padło.
@SGTIHALIT ze słuchawkami ciężko tam, bo często trzeba gadać i nasłuchiwać.
Pętla w 4h na tych stacjach to jest mocne slowo, raczej nazwałbym to kwartetem xD
Piosenki w radiu wybierane są pod słuchacza, pewnie jest w tym element promowania wykonawcy, ale i tak zastanawia mnie te społeczeństwo, skoro takie nuty się sprzedają :)
Jest kilka filmików na YT, gdzie muzycy tłumaczą czemu takie, a nie inne "chwyty" muzyczne są stosowane w muzyce