Wpis z mikrobloga

@grandplaster: Ogólnie viaplay jest mega fajne, tylko raz mieli wpadkę na początku tego roku ze zacięło na ostatniej walce, ale od tamtej pory zero jakichkolwiek problemów. Zdecydowanie bardziej wolę oglądać sport na viaplay niż w telewizji.
w ogóle odtwarzacz jeśli chodzi o przewijanie, cofanie wszystko działa płynniej. @xeroxxerox podejrzewam że ufc ma bardziej przeciążone serwery i tez nie doświadczyłem takich problemów jak w ransmisjach na galach freakowych
@grandplaster: Stary, co Ty porównujesz? Oglądanie czegoś co ogląda od 300-500k ludzi, do KSW, gdzie zapewne nawet nie ma 40k peaku?

Tu chodzi o to, że lokalnie się infrastruktura zapycha, jak np w Twoim mieście 50k ludzi ciągnie ten sam sygnał. Dlatego czasem niektórzy mają lagi, a niektórzy nie, bo oglądają z mniej zatłoczonego miejsca lub z miejsca gdzie jest lepsza infrastruktura. Tłumaczyli to technicy tego serwisu który to obsługuje (bo
@Don_Lukasio: Ciekawe.

Na koniec 2021 mieli w sumie 3,6m uzytkownikow w tym 547k (Polska + Kraje baltyckie) i ta cala liczba liczyla darmowe promocje.

Czy w 5 miesiecy zrobili taki przyrost, albo czy ksw jest tak medialne na swiecie, ze ma taka ogladalnosc? Na zywo 2m brzmi mi troche dziwnie patrzac na ich sprzedaz biletow i medialne zainteresowanie.

No ale skoro tak mowi, to pewnie tak jest, chyba ze chodzi o
@RafDan: Nie mam pojęcia jak to było liczone, sam byłem zaskoczony. Wiem ze faktycznie gala była komentowana w wielu obcych językach, gdzie na KSWTV zawsze było tylko po Polaku i angielsku.