Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki/Mirabelki. Chłop lvl 27, prawiczek here. Bardzo stresuje się tym pierwszym razem, że nie będę wiedział jak się za to wziąć, skończę po 20 sekundach itd. Piszę z tinderówkami ale jak pomyślę że się zbłaźnie to przechodzi mi ochota na wszystko. Dodam jeszcze że zmagam się z delikatną fobią społeczną co sprawia że stresuje się wszystkim za bardzo.
#seks #divyzwykopem #tinder #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ae0fcfb6a21456b9c05809
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie idź na dziwki jak masz fobię społeczną. Zacznij podboje choćby na wykopie, wdrażaj się powoli w relacje międzypłciowe. Później odbądź kilka spotkań na tinderze, z byle kim.

Dziwki w większości to nie są miłe panie, lecz wyrachowane suki. Jak im "podpadniesz" to cię zjedzie, a twoja fobia jeszcze bardziej się pogłębi.
@AnonimoweMirkoWyznania: najważniejsza kwestia - NIGDY nie mów komuś że jesteś prawiczkiem. Kłam i tyle. Ruchanie to nie lot w kosmos że potrzeba specjalnych umiejętności...
Jak za szybko dojdziesz to powiedz że dawno seksu nie uprawiałeś... i się zestresowałes.
Miałem kumpla który miał przez jakiś czas roblemy z erekcją... i musiał ze swoją dziewczyną z kilka razy zaliczyć nieudanie by zeszło mu to z głowy i żeby bzikał :3

KŁAM KŁAM KŁAM.