Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 50
423 127 + 78 = 423 205

Jeszcze cieplutkie kilometry z dzisiaj.
W weekend fala upalow w Szwajcarii, w naszym Chur 34 stopnie obecnie.. Plan byl prosty - uciec gdzies, gdzie bedzie chłodniej. Przed 9 melduje sie autem w Davos ( po drodze mily chlod - minimalna 12stopni), przesiadka na szose i cisniemy na Flüelapass. Zeby nie bylo nudno to zrobilem z obu stron - tak by byla pewnosc ze odznaka na SH wjedzie ( ͡º ͜ʖ͡º) - wyszło bagatelka 1700m podjazdow. Potem na dobitke jeszcze do Dürrboden zlapac pare kwadracikow, tak dla sportu. W planie byla jeszcze sasiednia dolinka, ale te 28 w Davos (na 1500m npm) mnie dobily na tyle, ze odpuscilem. Trzeba zachowac powera na jutro na hochtour na 3300m npm ;)

#rowerowyrownik #szwajcaria #kwadraty #davos #fluelapass

Skrypt | Statystyki
Pobierz krzyzakp - 423 127 + 78 = 423 205

Jeszcze cieplutkie kilometry z dzisiaj. 
W weeken...
źródło: comment_1655566674AagOpAdzaQQRuoZamhBuj4.jpg
  • 6
@krzyzakp: gratuluje!
Ja własnej swoją szosę sprowadziłam i myśle żeby zaczca jeździć.
A wiesz może jak to jest z prawem? Chodzi mi raczej o wykupienia ubezpieczenia od wypadków. Polecasz może jakieś?
@FarFromAnyRoad: W jakim sensie od wypadkow? Z tego co kojarze to jest to pokrywane przez ubezpieczenie pracodawcy, ale nie zglebialem tematu..
Chodze duzo po gorach, wiec przez to zostałem "sponsorem" Rega - placisz min 40CHF rocznie i w razie czego akcja smiglem na ich koszt. Do tego mieszkajac w CH, jak sobie kuku zrobisz na koncu swiata i trzeba Cie do kraju sciagnac to tez to zrobia. Maja nawet wlasne odrzutowcem