Wpis z mikrobloga

@LogosM: panie to jest #!$%@? w porównaniu do tego co #!$%@?łem na jednej stancji, to był jakiś stary blok z #!$%@? wstawionymi oknami, w zime było zajebiście zimno, grzejnik był pod oknem a okno było tak nieszczelne że firanka się poruszała o 3-5cm jak wiało, ja u siebie w pokoju miałem tylko jedno okno, wiało mocno zarówno przez samo okno i przez przestrzeń do okoła, #!$%@?łem to wszystko silikonem, u współlokatorki
@BorysFiko Jeśli sąsiad może go zgłosić to na jego miejscu udałbym się czym prędzej do administracji zgłosić że sąsiad tą dziurę wywalił będzie słowo przeciwko słowu i przypadku brak
@wacek901: OP zrobił zarzutkę, przebił się do swojej kuchni. Co do zgłoszenia, da się określić, kto z której strony wiercił po resztkach tynku i dziurze. Wystarczy zwykła ekspertyza i nie ma słowa przeciw słowu ( _)
To nie jest problem jak z szacunkiem strat i innymi bzdetami i określeniem sprawcy wypadku na drodze, gdy masz ślady hamowania itd.

@Fenrirr: Nic to nie da, znajomy ekspertyzę robił na
@Altru: wielka płyta w "systemie szczecińskim"? U mnie też ściana 5cm albo 8cm między pokojem, a kuchnią. Wszystkie puszki były na wylot, z zamiarem zagipsowania od drugiej strony xddd Najgorsze wiercenie stolika do ściany - wystarczy wiertłem natrafić na kamyk w płycie betonowej i cyk, od razu z drugiej strony cały kawał betonu odpada.
@wypokowy_expert: Regulamin zarządcy (spółdzielni), u mnie nawet nie można łazienki zrobić - na następny dzień masz wizytę z administracji mimo własnościowego mieszkania bez zgłoszenia im. Prądu tykać też nie można, bo regulamin mówi o tym, że naraża się innych lokatorów błędnie wykonaną. Gaz sprawdzają co pół roku/prąd co roku/wentylacje 3 razy w roku/co miesiąc sprawdzenie zagracania korytarzy względem przepisów pożarowych. Energetyka wymaga projektu i pomiarów i potwierdzenia wykonania prac jak będziesz
bo regulamin mówi o tym, że naraża się innych lokatorów błędnie wykonaną.


@BorysFiko: XD ciekawe #!$%@? jak, w jakiż to magiczny sposób instalacja elektryczna w jednym mieszkaniu ma wpływać na inne, chciałbym zobaczyć takiego cudotwórcę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na następny dzień masz wizytę z administracji


@BorysFiko: ciekawe skąd mają wiedzieć? I co zakażą wymiany płytek na ścianie?

zrobiłem lata temu za darmo z urzędu pracy.
@Admiral16: Polecam raz na jakiś czas wyłączyć wszystkie odbiorniki prądu i sprawdzić czy jest pobór jakiś rejestrowany (ps. z dołu sąsiad miał już 2 albo nawet 3 kary za branie prądu od kogoś obok albo ciągnięcie przed licznikiem.). O magnesach na liczniku nawet szkoda wspominać lata temu też ten sam typ albo zacinającym się ciągle liczniku wody jakoś dziwnie (nadal i aktualne). Jak pijacy itd i dziwni sąsiedzi mieszkają gdzieś obok,
@Ranger: OP kłamał i zrobił zarzutkę. Dopiero po x wiadomościach napisał, że przebił się do swojej kuchni. Też nie pasowało mi i byłem zdziwiony, że 5 cm ściana między sąsiadami ale stwierdziłem, może jakaś chora patodeveloperka może itd. Niestety wprowadzono wszystkich w błąd, była to ściana działowa do kuchni. Przy działowej z sąsiadem jakby była, to strach wieszać nawet obraz/lustro na ścianie na wkręta więcej niż 3 cm.