Wpis z mikrobloga

Możecie mi podrzucić jakiś pomysł na prezent dla taty?
Rzeczy jakie cieszyły go do tej pory to klucz do odkręcania kół, zestaw kluczy, sprężarka. Niestety sam mam dwie lewe ręce i ciężko mi wymyślić coś z czego byłby zadowolony, a podstawowe narzędzia już ma. Prezent nie musi być koniecznie z kategorii #majsterkowanie
#kiciochpyta
  • 11
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Malkof: skoro ma auto i coś tam przy nim grzebie to może jakieś akcesoria do auta np. mata podgrzewająca na zimę, mata masującą, skrzynka/sorter na zakupy do bagażnika, lepszy uchwyt na telefon do samochodu, odkurzacz samochodowy/bezprzewodowy.
Jak majsterkowanie to może zestaw mini gadżetów typu brelok do kluczy ze śrubokrętami, z nożykiem, sama takie śrubokręty mam i już kilka razy się przydały.
Miska/tacka magnetyczna na śrubki.
b.....i - @Malkof: skoro ma auto i coś tam przy nim grzebie to może jakieś akcesoria ...

źródło: comment_1655551088fMBbSHOWABIaFTLNL7zcDV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Malkof: Knipex 86 03 300, zastępuje klucze płaskie i przydaje się do różnych innych zadań np. Można przytrzymać mały element gdy wierci się na wiertarce stołowej. Są różne rozmiary od bardzo małych do wielkich. Ja mam 150 i 300 i sobie chwale.
Jak ma wkrętarkę to może nie ma fajnego uchwytu na bity? Szukaj wera rapidator.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Malkof: jak ojciec ma skompletowany podstawowy zestaw na domowy użytek, to najlepszą opcją jest dokupowanie narzędzi potrzebnych sporadycznie, ale wtedy nie kupujesz szajsu od majfrenda tylko droższą, ale porządną rzecz. A najlepszą opcją takiego systemu jest to, że możesz zawsze pożyczyć. I macie np. jedną dobrą wyrzynarkę, a nie dwie gówniane. Ja na takim patencie z ojcem bylibyśmy w stanie zrobić gruntowny remont bez proszenia się znajomych o pożyczenie wiertarki do
  • Odpowiedz