Wpis z mikrobloga

@Blehndzior: Były zapowiedzi że każda formacja poza bramką będzie w tym okienku wzmocniona. W pomocy już jest Pogba, w ataku pewnie chodzi o dogadanie się z Atleti o Moratę, na 100% przyjdzie jakiś środkowy obrońca jak nie dwóch. I najlepiej jeszcze opylić Sandro i kupić lewego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Minieri: Morata nie jest takim do końca wzmocnieniem. Pogba też...... Nie wiem dlaczego nie kupią perspektywicznych graczy i nie wiem dlaczego tak rzadko korzystają z wychowanków swojej szkółki...... Przecież nie ma gorszych szrotów niż Rabiot, Ramsey przepłaceni o grube bańki, więc czego oni się boją?
@pyczasty: Mają próbować z Zaniolo, ale to mało realna opcja bo łatwo go nie puszczą, ja bym jeszcze chciał Fratessiego i w sumie ze Scamaccą można próbować. Dużo jest opcji, zobaczymy jak się to potoczy.
@Minieri: no podchody robić mogą, tak samo jak Zakaria jeszcze też sie nie rozbujał a już czytałem, że są na niego chętni mimo kontuzji...... Juventus kupuje graczy a potem myśli co z nimi zrobić.
@Minieri: Przypomniało mi się zagranie Pogballa ręką przy wolnym https://www.youtube.com/watch?v=a9Qtouug5Sk
taka własnie jest różnica, że jeden piłkarz wsadzi głowę tam gdzie inni się boją przyłożyć nogę a inni jak Pogbinho boją się, że piłeczka mu zniszczy fryzurkę. Generalnie mam takie zdanie o Pogbie, że to już mocno wyeksploatowany i nasycony gracz. A jak sobie przypomnę te jego fikuśne podawanie ręki albo te szamańskie tańce radości to mnie ogarnia zażenowanie na sam